Yeni Ford Ka Konsept

Ford Ka konsepti görüntüleri sosyal medyada yayınlandı.

352663156388989514

Orada Ka ölümü hakkında söylentiler vardı ama geçen ay küçük bir Ford prototip ile bazı casus fotoğrafları gördüm ve bunu Ka oldu üstlendi. Sadece hangi önizleme gelecek yıl satışa ayarlanmış yeni nesil Brezilya’da yakın bir üretim anlayışı tanıttı beri mavi yuvarlak şirketin sonuçtaKa öldürmez olarak biz doğru dışarı çıkıyor.

Beklediğiniz tam olarakartık tanıdık Aston ön ızgara ve diğer tipik Ford ipuçları Martin benzeri bir çekmiş Fiesta gibi görünüyor . ArabaEscort kavramı üzerinde görülen olanlar benzerfarlar için belki hariç , hemen hemen üretime hazır gibi görünüyor .

Tam özelliklere serbest değildi ama Brezilyalı medya etanol ile çalışırken 111 HP (82 kW ) gücünde bir 1.5 – litre ile birlikte ,araç 80 bg (59 kW ) ile bir doğal emişli 1,0 litrelik üç silindirli olacak bildiriyor ve 107 bg ( 79 kW ) benzinli kullanarak .

Brezilya’da ilk başta ve diğer gelişmekte olan piyasalarda bundan sonra satışa planlanıyor . Ford da Avrupa’ya getirmek için karar verebilir .

Google Translate ile çevrilmiştir.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~