Volkswagen Up 2012

Volkswagen Up 2012 ~ Prototipti, gerçek oldu.

up-n

Volkswagen şehir Toddler Up! nihayet resmen tanıttı. Bir şehir taşımacılığı olarak tasarlanmış Wolfsburg marka çok kompakt, ekonomik ve ne çok emin olduğunu araç kesinlikle satış için elinden geleni argüman olacak …

Bu kentsel araba 44-74 hp ve 4.2 litre ve 79 g / km CO2 emisyonlarının ortalama tüketim sağlayacak üç yeni 1.0-litre BlueMotion trocilindraša çalışır. 67 atların gücü ve sadece 3.2 litrelik tüketim için yürümeye başlayan geliştirmek için doğalgaz ile çalışan üç silindirli dizel motor.

Göründüğü gibi çok küçük bir süre Ultra kompakt araba sadece 3505 mm. Koltuk düşürücü 951 litreye kadar genişletilebiliyor çalışsa da onun bagaj alanı, 252 litredir. Volkswagen Up! Çevreye duyarlı gençlerin daha fazla. Içinde en küçük alana en iyi şekilde bu kullanılan alışveriş için kullanılabilir ve kutular olacak.

Almanlar en Müşterilerin kentsel trafik sıkışıklığı yaygın olarak düşük hızlarda kazaları önlemek için acil durum frenleme sistemi nedir çekmek gerekir olacaktır. Navigon ve VW Up! Ses fonksiyonlu ve fonksiyonu navigasyon sistemi ve park yardım taşıyacak bir taşınabilir multimedya sistemi geliştirdik ve sistem sadece bu nedenle aracın merkezi ayağı takılıyor ve tek bir bütünün parçası haline gelir.

Ne zaman Aralık ayında Avrupa pazarında bu yıl, VW Up! üç farklı versiyonu satışa sunulacak – sürebilir, yukarı! ve yüksek kadar!. Son revizyon ayrı bir beyaz ve siyah renk boya satışa dönecektir. Onunla ilişkili olduğu finansman AutoCredit2 yeni VW sistemi müşterilerine hitap olma ihtimali var olduğunu. Liderlik marka sözlerine faydaları aktarmak için herhangi bir bilgi hala olmasına rağmen, araç finansmanında hafif bir devrim olacaktır.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~