VOLKSWAGEN GOLF 1.6 BLUEMOTİON

VOLKSWAGEN GOLF 1.6 BLUEMOTİON

Volkswagen-Golf-1.6-Bluemotion-yeni-kasa

Araç sahiplerinin araçlarında en çok önem verdikleri durum hem dış görünüm olarak hoş olması hem de konfor bakımından kullanıcıya uygun olmasıdır. Bunların dışında teknik olarak bilgi sahibi olanları da memnun etmesi gereken özellikleri olmalıdır. Volkswagen Golf Bluemotion piyasada yeni bir sayfa açarak, kullanıcıların beğenisini alacak gibi görünüyor. Öncelikle dikkat çeken özelliği yakıt konusundaki ekonomikliğidir. Yakıt performansı konusunda 50 LT lik yakıt tankı ve 3,2 I/100 KM yakıt tüketimi söz konusudur.

Araçlarda son zamanlarda aranan en büyük özellik yakıt performansı ile ilgilidir. Bunun haricinde vergi konusunda incelendiğinde ise 5.091 TL yıllık vergisi olacaktır. Aracın yeni kasa özelliği de kullanıcılar tarafından beğenilen bir özelliğidir. Renk seçenekleri ve aracın genel olarak görünümü birçok kişi tarafından beğeni alıyor.

Araçlarda en önemli konular konfor, görünüm ve ekonomik yakıt özelliğidir. Bunlar haricinde güvenliğimizi tam olarak sağlayabilmesi için ayrıca sağlam olmalıdır. Volkswagen bu konuda kullanıcıların gönlünü alacak olan araçlar arasında gelen bir araçtır. Yakıt tasarrufu sağlaması, esnek sürüş keyfi, görünümünün birçok kişi tarafından internette en çok aranan araçlar arasında geliyor.

Otomatik kararan iç dikiz aynası, A SR çekiş düzenleme sistemi, park sensörü sistemi, yan perde ve hava yastığı, ABS, klima, yol bilgisayarı, direksiyondan kumanda sistemi, start-stop sistemi, navigasyon sistemleri iç donanım olarak görülen özeliklerdir. Bunların haricinde konforlu bir sürüş keyfi yaşanması adına araç içinde her detay düşünülmüş. Sürücülerin rahatlıkla kullanım sağlamaları için araç içinde önemli olan rahatlık konusunda her detaya dikkat edilmiş.

Volkswagen Golf Bluemotion ile sürüş keyfinizi yaşamanız mümkün görünüyor. Dış görünüm bakımından araç hem sportif hem de şık bir görünüme sahip. Görünümü bakımından da birçok kişinin beğenisini alıyor. İnternet ortamında son zamanlarda en çok arama bu araç üzerine yapılıyor. Volkswagen 110 HP beygir gücü ile piyasaya iddialı bir şekilde çıktı.

Teknik özelliklerine bakıldığında aracın piyasadaki en iyi araçlardan olduğunu görebiliyoruz. Güçlü yol tutuş özelliği, cimri yakıt performansı ile zamanımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir araç olarak görülüyor. Aracın maksimum hızı 200 km ve 6 vitesli olarak üretilmiş. Volkswagen hayranlarının beklentilerini karşılayan araç sayesinde kullanıcılar araç kullanmanın keyfini yaşayabilecekler gibi görülüyor.

Aracın eleştirilmesi kısmında ise söylenebilecek ön sis farlarının sun roof, park sensörü gibi teknik detayları olmamasını sayabiliriz. Bu eksiklikler kullanıcıların tadını kaçıracak olan özellikler değiller. Çünkü bu özellikleri telafi edebilecek birçok farklı özellik var. Volkswagen Golf Bluemotion ikinci el fiyatları 50.000/70000 TL arasında değişen fiyatlar ile sunuluyor. Araç için internet üzerinde ilanlar görmek mümkün. İkinci el fiyatlar için bugün birçok ilanın olduğunu görüyoruz. Piyasa içinde tercih edilme oranı da oldukça yüksek. Rahatlığı ve şıklığı ile kullanıcılara istekleri özellikleri sunan bir araçtır.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~