Suzuki Swift – Makyajlı 2013

Geçtiğimiz ay Suzuki Belçika çalışanlarından birisi tarafından internete sızdırılan fotoğraflar ile ön izleme yapma fırsatı bulduğumuz makyajlı Suzuki Swift resmi olarak tanıtıldı.

Makyajli-Suzuki-Swift-2013

Hem iç tarafta hem de dış kısımda yenilenmiş tasarıma ev sahipliği yapıyor. Çok sayıda “ufak tasarım güncellemeleri” ile karşımıza çıkan makyajlı model yeni ön tamponu, elden geçirilmiş ön ızgarası ve üst LED arka fren lambası ile fark yaratıyor. Bu yeniliklerin yanı sıra aracın en üst modeli konumunda olan SZ4 versiyonu da yeniden tasarlanmış jantlara ve LED gündüz farlarına ev sahipliği yapıyor.

Öte yandan, kabindeki değişiklikler kısmen sınırlı sayıda olsa da siyahı, maviyi ve griyi buluşturan yeni koltuk kumaşı, bir hayli dikkat çekici doğrusu. İngiltere’de araca özel iki motor mevcut olacak. 94 beygirin yanında 118 Nm tork üretebilen 1.2 litrelik dört silindirli benzinli motorun yanı sıra 75 beygir ve 190 Nm tork gücündeki 1.3 litrelik DdiS donanımı, Suzuki müşterilerine sunuluyor olacak.

Makyajlı 2013 Swift kısa bir süre içinde İngiltere’de 10,799 Sterlin’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkacak.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~