SEAT İbiza Cupra

sagSEAT İbiza Cupra

cupra

Kalabalık sessizliğe büründü ve nefesini tuttu. Rüzgar kesildi. Trafik yol vermek için kenara çekildi ve selam verdi. Arenaya yeni bir kahraman girdi: Çarpıcı özellikleriyle o kadar güzel ki, solukları kesiyor ve yüzleri kızartıyor. Bileylenmiş zırhı güneşte parlıyor. Bütün kaslar gerildi. Kaba kuvvet saldırmaya hazır. SEAT Ibiza CUPRA bizim çok tutulan ve arzu edilen Ibiza koleksiyonumuza yapılan en hızlı ve güçlü ilavedir ve şaşırtıcı 180 hp 1.4 lt TSI çift-turbo motoru onu kavgadan çekinmeyenlerin otomobili yapmaktadır.

127 215 312

CUPRA Spor Koltuklara oturun, motoru çalıştırın, güçlenen homurtusunu duyun.: Bu yırtıcı yollara aç ve beslenme saati geldi bile. Şimdi gaz pedalına sonuna kadar basın ve vücudunuzun kontrolünü ele geçiren yerçekimini hissedin. Sonra DSG düğmesini hafifçe tıklatın ve ellerinizi direksiyondan çekmeden yedinci vitesten beşinciye geçmenin nasıl bir his olduğunu tecrübe edin. “SEAT Yarış Frenlerine” basarak 17″ alaşımlı lastikleri zahmetsizce durdurun. Bu makine saf gücü, tam kontrolü ve muhteşem güzelliği daha önce kimsenin yapamadığı kadar başarılı bir şekilde birleştirir.

Bu arada, baş ve göğüs hava yastıkları, Elektronik Fren Yardım Sistemi (EBA) ve Elektronik Stabilizasyon Programı (ESP) dahilindeki bir işlev olan kendiliğinden kilitlenen spor diferansiyel XDS gibi özellikler dahil tam anlamıyla en gelişmiş güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Sonuç olarak güvenlik ve güç kol kola ilerlemektedir.

Bu arada size savaştan sonra ön camı kaplayan ince bir toz tabakasıyla daha da iyi göründüğünden bahsettik mi?

Bir savaşın sonu diğerinin başlangıcıdır: Mücadeleye daima hazır olun.

Güzel Kahraman

SEAT Ibiza CUPRA hep göz önünde olmaya alışkın: Eğitim alanlarında rakipleri tarafından hasetle göz hapsine alınır, hayran olunur ve arenadaki kalabalık tarafından tapılır. Kendiniz de yakından bir göz atın – atletik ruhu ve fiziği her ayrıntıyı tek tek gösterir.

Spor koltuklar sürücünün etrafında kendisini biçimlendirir. Spor süspansiyon, araca olağanüstü aktif bir yol tutuş yeteneği verir. Gaz ve fren pedalları mat alüminyum kılıflarıyla uyum sağlar. Direksiyon ve vites kolu en yüksek kalitede deriyle kaplıdır. Katlanabilen kapı aynaları parlak siyahtır ve tamponlar gövde rengiyle uyumludur. Bunlara ilaveten “SEAT yarış frenleri “(isteğe bağlı) ihtiyacınız olan hassas ve doğru fren gücünü sağlar. Güneşi sevenler için opsiyonel olarak sunduğumuz açılır tavanı da unutmamak gerekir.

Bu yarışmacı için ya hep ya hiç. Bunu da belli ediyor.

Motor:

SEAT Ibiza CUPRA 180 hp 1.4 lt TSI çift-turbo motor, rakipsiz 7 vitesli DSG şanzıman ve kendiliğinden kilitlenens spor diferansiyeli XDS ile donatılmıştır: SEAT Ibiza modeli bir otomobile şimdiye kadar monte edilen en güçlü motordur. Mahallenin etrafında bir tur atmak isteyen var mı? Havuza giderken size eşlik etmesine ne dersiniz? Veya Çeşme’de kısa bir kaçamak? Hem uzun hem de kısa mesafeler için eğitilmiş SEAT Ibiza CUPRA’ nın nefesini hiçbir şey kesemez – ve onun yeri daima en hızlı şerittir.

Kendinizi yolun sahibiymiş gibi mi hissediyorsunuz?

Benzinli Motor:

Pistlerdeki zafer dolu günler daha sokaktayken başladı…ve sokaklar onun stilini yankılandırdı. SEAT Ibiza CUPRA ile siz de aynısını yapabilirsiniz, çünkü otomobilinizi zaten seçtiniz ve artık sıra detayları seçmeye geldi. Size özel seçenekler için lütfen aşağıdaki linki tıklayın.

Sokaktaki spor.

Gerçek renklerinizi göstererek yola izinizi bırakın. Renklerin seçimi zorlaştıran yelpazesinden seçiminizi yapın. Klasik bir CUPRA ikonu olan Crono Sarısını bulacaksınız, CUPRA-seçkin özel renklerinin heyecan veren bir seti özel siparişinize göre uygulanacaktır. Karar vermek için biraz bekleyin – gerçek bir şampiyon renklerini hafife almaz.

Bu işi yapmaya hazır mısınız?

Direksiyonun arkasındaki biçimli koltuklara oturunca bir şeyi hemen fark edeceksiniz: Bu otomobilin her seviyede profesyonel bir dövüşçü olduğunu. Elleriniz döşeme üzerinde dolaşsın: Sportif zarafete sahip baklava motifli en yüksek kalite kumaş kullanılmıştır. Önceden de biliyor olabileceğiniz gibi: İç kısım dış kısım kadar önemlidir.

Her şeyi zamanında yapmayı bilen gerçek bir profesyonel.


Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

3 yorum Tarih: “SEAT İbiza Cupra”

 • Mike Yazar 12 Kasım, 2010, 10:59

  Cool !!!!!!!!!!! The car is amazing specially the 180 hp 1.4 liter TSI twin-turbo engine with excellent speed feature . This car will be everyone’s favorites

 • Land RoverDiscovery 4 Yazar 10 Ocak, 2011, 12:49

  I just have to say only one thing about this car awesome. The features are soo good. SEAT Ibiza CUPRA 180 hp 1.4 liter TSI twin-turbo engine, unique 7-speed DSG gearbox and equipped with self-XDS differential kilitlenens sport: a car, the SEAT Ibiza model of the most powerful engine ever installed. This feature will attract the car lover very much. This Car will be the favourite of all the car lover.
  English to Turkish translation
  Ben sadece bu arabayı harika hakkında tek bir şey söylemek zorundayım. özellikleri soo iyi. SEAT Ibiza Cupra 180 hp 1.4 litre TSI twin-turbo motor, benzersiz 7 vitesli DSG şanzıman ile donatılmış kendinden XDS diferansiyel ile spor kilitlenens: a car, en güçlü motor SEAT Ibiza model hiç yüklü. Bu özellik çok araba sevgilisi çekecek. Bu Car tüm araba sevgilisi favoriniz olacak.

 • Used mack trucks Yazar 13 Ocak, 2011, 15:05

  Oh… What a nice car. It is very big brand company .First time I saw this model after launching on site..

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~