Renault FLUENCE BOLD

RENAULT FLUENCE BOLD

Baba olmanın keyfini çıkarırken, kendini de unutmayanlara…Aileniz için konforlu ve güvenli bir yolculuk sağlarken, kendi zevklerinizden ve tarzınızdan vazgeçmek istemiyorsanız, Renault’nun yeni Fluence Bold versiyonu tam size göre.

Dinamik çizgileriyle sportif bir görünüme sahip olan Renault Fluence Bold, Fluence konforunu ve tasarımını bir üst noktaya taşıyor. Renault Fluence Bold, entegre navigasyon sistemi, deri koltuklar, çift bölgeli elektronik klima, bluetooth, 3D Arkamys® ses sistemi gibi sürücüsünün ve otomobilin içindeki herkesin yolculuğunu daha keyifli kılan zengin bir donanıma sahip.
Renault Fluence’tan farklı olarak, Bold Edition Kit’te 17″ alüminyum alaşımlı jantlar, arka spoyler, gövde rengi difüzörlü arka tampon, parlak siyah difüzörlü ön tampon, gövde rengi yan çıtalar, yan etekler, dijital gösterge, alüminyum pedallar ve marşpiye bulunuyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~