Renault Clio GRAND TOUR

Renault Clio GRAND TOUR

clio-grand-2

clio-grand-3

clio-grand-4-i

1277 dm3 kadar ulaşabilen taşıma hacmi kapasitesi ile pratik çözümler sunabilen bir HB.

clio-grand

Randevum saat 15.00’te. “En kısa yol hangisi?” diye düşünmeyin. Aceleniz mi var ? Carminat TomTom’un yol kılavuzluğuna güvenin! Tercihlerinizi (en kısa güzergâh, en hızlı yol…) dikkate alarak yolculuk sürenizi tahmin eder. Geç kalmanız olanaksız! Hangi yoldan gitmeniz gerektiğini her zaman bileceksiniz… Şimdi sola dönün!

clio-grand-ic

Yolculuğa, aileniz ile huzur içinde çıkılmasını sağlayan bir güven duygusu.

.: Aksesuarlar :.

Renault

Çift çıkışlı kromaj kaplı egzoz yeni Clio’nuzunu sportif karakterini daha da güçlendirir.

Renault

Aracınızın ön yüzünün dinamik ve sportif görünüşünü arttırır.

Renault

Parrot markalı bu model bir LCD ekran ile 2 entegre mikrofon ve bir portatif kürsörden oluflmaktadır. Telefon rehberi ile arayan numarayı ekranda görüntüler.

Renault

Aracın torpido gözüne yerleştirilen bu kutu sayesinde müzik aracın orijinal radyo ve hoparlör sisteminden dinlenebilmektedir. Direksiyon kumandasının kullanımı sayesinde bellek, taşınabilir MP3 çalar veya i-pod içinde olan müzik rahatlıkla kontrol edilebilir.

Renault

Tatil ve hobi etkinlikleriniz için, yatırılabilen mekanizması sayesinde bagaja erişimi serbest bırakan ve römork çeki demiri üzerine monte edilen bisiklet taşıyıcı ile orijinal alüminyum tavan barları üzerine monte edilen Touring Line tavan portbagajını seçin.

Renault

RDSO çeki demiri aletsiz olarak sadece birkaç saniyede sökülebilen mafsalı sayesinde Clio’nuzun dış görünüş estetiğinin korunmasını sağlıyor.

Renault

Çift kilit sistemli ve enine tavan çubuklarının üzerine monte edilen sürgülü alüminyum kayak taşıyıcı kayaklarınızın göz açıp kapayıncaya kadar yüklenmesini sağlıyor.

Renault

Arka orta koltuğun üzerine yerleştirilen ve aynı zamanda kolçak görevi de gören portatif göz ile aracınızın iç konforunu daha da sağlamlaştırıyor.

Renault

Paspaslar konforu, aracın koruma ve güvenlik özelliklerini birarada sunmaktadır. Her paspas araç içerisindeki şıklığı ve kullanışlılığı sağlayabilmek için özel olarak tasarlanır ve üretilir.

Renault

Sürüş konumunuza göre adaptasyonu için eğimi ayarlanabilen orta kolçak aynı zamanda pratik bir eşya saklama birimi oluşturuyor.

Renault

Alüminyumla ayrılmış bölmeler her çeşit malzemenin, özellikle yüzeyi kirletecek nesnelerin taşınmasını sağlar. Bagajdan rahatlıkla çıkarılabilir ve tazyikli su ile yıkanabilir.

Renault

Bu file bagajda ilâve bir yerleştirme birimi oluşturuyor ve 3 farklı bölümü sayesinde küçük eşyaların güvenle taşınmasını mümkün kılıyor.

Renault

Ön ve arka çamurluk paçalıkları aracın kaportasını taş, çakıl, çamur ve çiziklerden korur.

Renault

Aracınıza mükemmel uyarlanan bagaj havuzu geri dönüşümlüdür, kaymaz, yıkanabilir ve esnektir.

Renault

Yeni Clio’nuzun elektronik sistemiyle tamamen uyumlu Renault alarmı aracınızı kötü niyetli kişilerin kapıları zorlayıcı girişimlerinden korur ve iç mekandaki her türlü hareketi algılar.

Sitede gösterilen araç görselleri ile satılan modeller arasında farklılıklar bulunabilir.

BOYUTLAR
Bagaj hacmi (dm3) 439
asset_00004884_1_mb2e6u6fp6nnk

Ölçülü resim (mm)

A 2575
B 4203
C 805
D 823
E 1472
F 1471
G 1719
G1 2025
H 1491
H1 2045
J 581
K ND
L 1677
M 1402
M1 1390
N 1380
N1 1343
P1 1000
P2 962
Y 787
Y1 943
Y2 1020
Z 770
Z1 1446
Z2 600

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~