Nissan’dan Avrupa’ya özel model Q30

JAPON lüks otomobil üreticisi Infiniti, Avrupalı modeli Q30’u Frankfurt’ta görücüye çıkardı.

Nissan'dan Avrupa'ya özel model

Nissan’ın Amerikan pazarı için ortaya çıkardığı marka, birkaç bir önce Avrupa ligine çıkmıştı. Akıcı ve zarif tasarımıyla özellikle genç premium tüketicilerini çekmesi beklenen yeni araç, performans, tasarım ve kalite algısıyla yeni nesil Infiniti’lerin neye benzeyeceği konusunda da ipuçları taşıyor. Türkiye’de de satışa sunulacak olan yeni premium kompakt Q30 tüm dünyaya İngiltere’den ihraç edilecek.

SKODA EN ÇOK SATAN MODEL OLDU

4 milyonuncu Skoda Octavia banttan indi

ÇEK otomotiv üreticisi Skoda, “markanın kalbi” olarak tanımladığı Octavia modelinin 4 milyonuncu üyesini de banttan indirdi. Markanın şimdiye kadar en çok satılan ve toplam satışlarından yüzde 38 pay alan Octavia, Çek Cumhuriyeti’nin yanı sıra Rusya, Hindistan, Kazakistan ve Ukrayna’da üretilirken, 2014’ten itibaren Çin’de de bantlardan inmeye başlayacak. Mlada Boleslav’da üretilen 4 milyonuncu otomobil, “yarış mavisi” renginde üçüncü nesil bir Octavia oldu.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~