Nissan Juke “İmpul” Tuning

Sıra dışı tasarımı ile kopmak suv sınıfını adeta sallayan Nissan Juke, üstüne bir de modifiye edilirse ortaya neler çıkabilir. Japonya’nın az bilinen modifiye firmalarından İmpul, Juke için yeni hazırladığı performans parçaları ve stil paketi ile otomobile bambaşka kimlik kazandırmış.

Makyaj işlemleri, önce ön tarafa yeni eklenen rüzgârlık ile başlıyor. İsteğe bağlı olarak takılan yan basamaklar, arka difüzör ve dev bir arka kanat ile devam ediyor. Firma aynı zamanda yeniden tasarlanmış ön ızgara, profil çıkartmalar ve yan aynalar için çeşitli kaplamaları opsiyon olarak sunuyor.

Farklı tonlarda ve stillerde tercih edilebilen 19 inç jantları, 245/40 19 lastikler tamamlıyor. Süspansiyon sistemi yeniden elden geçirilirken, yüksek performanslı frenler ve özel hazırlanmış spor eksoz sistemi güncellenen diğer parçalar.

Japon üretici bunlarla yetinmeyerek 1,6 litre dört silindirli torbosarjlı motor için yeni yazılım geliştirmiş. Henüz final aşamasına gelmediği için nihai çıkış numaraları netlik kazamadı. “otoresim.net”

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~