Mercedes-Benz’den X6’ya Cevap

Mercedes-Benz’den X6’ya Cevap Geldi

Ürün gamının isimlerini yenileyen Mercedes-Benz, X6’ya rakip olacak GLE Coupe için ilk ipucunu verdi. Ayrıca marka AMG Sport modelleri için önemli detayları paylaştı.

404956405073

Stuttgartlı otomobil markası Mercedes-Benz, önemli bir eksiğini tamamlıyor. Alman marka, BMW’nin SAV(Sports Activity Coupe) olarak nitelendirdiği X6′nın karşısına GLE Coupe ile çıkmaya hazırlanıyor. Model ailesinin isimlerini revize eden ve yepyeni isimlerle pazara girmek isteyen Alman marka, ilk fotoğrafını yayınladığı GLE Coupe, GL modelinin üzerine inşa edilecek. Bildiğiniz gibi GL modeli gelecek yıldan itibaren GLE olarak yollardaki yerini alacak.

AMG Sport, model ailesiyle yeniliyor

Mercedes-Benz, yeni model ailesinde yer alacak yenilenen AMG Sport versiyonları 2015′in Ocak ayında Detroit Otomobil Fuarı’nda sahneye çıkartacak. Mercedes-Benz, BMW modellerinin M Performance versiyonlarına rakip olacak yeni AMG Sport”ların, isimleri değişen ürün gamıyla daha teknolojik ve daha performanslı olacağının müjdesini verdi. Yenilenen AMG Sport versiyonlarında tasarım anlamında da önemli değişiklikler yer alacak. Paylaşılan fotoğrafa baktığımızda Ön tasarımın , sportif anlamda oldukça geliştirildiği görülebiliyor. Ayrıca arka tasarım ve iç mekan da bu değişimden nasibini alacak.

405028946933

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~