Mercedes-Benz Unimog U20

Mercedes-Benz Unimog U20

Her çeker, çok amaçlı hafif kamyonlar, kompak yapıları ve kullandıkları farklı ataşmanlar ile, her türlü görevi yerine getirebilme kapasitesinde olan Mercedes Benz Unimog yeni ürününü piyasaya sunmaya hazırlanıyor. &Uumlretimine 2008 yılında başlanan Mercedes Benz U20, IAA 2006 Fuarında prototip olarak sergilendi.
Unimog geleneğinin bir temsilcisi olarak üretilen U20 sürekli her çeker özelliği ile yüksek tutunma ve manevra kabiliyeti sunuyor. Yürüyüş düzeneğinde kullanılan portal aks ve helezon süspansiyon taşıtın her türlü arazi ve hava koşulunda ilerlemesini sağlıyor. Taşıtta çok amaçlı kullanıma uygun Pto ve hidrolik donanımlar bulunuyor. U20′nin ataşmanları ise taşıt ile uyumlu bir halde kullanıcılara sunuluyor.l 7.5 ve 9.25 tonluk türevleri ve burunsuz tasarımı ile U20; Unimog üretim tarihinde yeni bir sayfa açıyor. Yeni ön tasarımı ile U20; Mercedes Benz kamyon ürün gamı ile büyük benzerlik gösteriyor. U20, 4 silindirli OM 904 LA turbo dizel motor 4.25 litrelik hacmi ile 150 Bg güç üretiyor. Araçta 8 ileri vites bulunuyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~