Mercedes-Benz SLS AMG Electric Drive Breaks Nürburgring EV Lap Record

Mercedes-Benz SLS AMG Electric Drive Breaks Nürburgring EV Lap Record

mercedes-benz-sls-amg-electric-drive-breaks-nurburgring-ev-lap-record-01-630x420

Mercedes-Benz SLS AMG Coupé Electric Drive 7:56.234 dakikalık bir rekor sürede Nürburgring Nordschleife daire. “Mercedes-AMG etkileyici Nürburgring Nordschleife’de yeni kaydı ile SLS AMG Coupé Electric Drive potansiyelini gösterir. Mercedes-AMG mümkün bir elektrikle çalışan seri üretim araç ile sekiz dakika altında Nordschleife daire kolaylaştırır ilk araç üreticisidir. Bu kayıt çalıştırmak Ola Källenius, Mercedes-AMG GmbH Yönetim Kurulu Başkanı göre “, bizim sürekli yenilikçi gücü için başka bir kanıtıdır.

Şu anda güçlü AMG yüksek performanslı araç 552 kW (751 hp) güç ve 1000 Nm maksimum tork toplam çıkışı ile dört elektrik motorları vardır. Araba bu nedenle dünyanın en güçlü ve en hızlı elektrikle çalışan seri üretim araç olmaya ilerlemektedir. Coupé Elektrik Sürücü AMG SLS sadece 3.9 saniyede sıfırdan 100 km / saat hıza ve 250 km / s (elektronik olarak sınırlı) bir hıza ulaşabilir.Mercedes-Benz SLS AMG Coupé Electric Drive 2013 yılının haziran ayında satışlarını başlatmak kutluyor. Satın alma fiyatı yaklaşık $ 550,737 USD.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~