Marshall’la Evinizi Boyayın Otomobiliniz Olsun!

Marshall’la Evinizi Boyayın Otomobiliniz Olsun!

fft177_mf1316604

Marshall’ın Renklendir Hayatı Yarışması’na katıl, hem hayatın renklensin hem de bir Volvo S40 kazanma şansın olsun

“Renklendir Hayatı” sloganı ve insanların hayatına renk katma misyonuyla yenilikçi teknoloji ve ürünler geliştiren AkzoNobel Marshall Boya, şimdi de Milliyet.com.tr işbirliği ile sekiz hafta sürecek Renklendir Hayatı Yarışması ile tüm Türkiye’ye hem eğlenme hem de muhteşem ödüller kazanma fırsatı sunuyor.

Yarışmaya katılmak için TIKLAYIN!

Birincinin anahtar teslim bir Volvo S40 ile ödüllendirildiği sürprizli yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, bir yer seçip içinizden geldiği gibi renklendirerek, öncesi ve sonrası fotoğraflarını veya boyama süreci videosunu yükleyip, Marshall ile paylaşmak!

Dünyanın lider boya ve kaplama şirketi AkzoNobel’in gri ve kasvetli tüm alanları renkli hale getirmek amacıyla dünya çapında başlattığı ve geçtiğimiz sene Marshall Boya ile Türkiye’ye de getirdiği “Renklendir Hayatı” Projesi, şimdi yepyeni bir ödüllü yarışma ile herkesi bu hareketin parçası olmaya davet ediyor. Siz de, gri ve kasvetli olduğunu düşündüğünüz alanları, sadece Marshall Boya’nın renklerinden ilham alarak bambaşka yaşam alanlarına dönüştürmek ve birbirinden renkli ödüllerin sahibi olma fırsatını yakalamak isterseniz ihtiyacınız olan tek şey; hayal gücünüz ve tek bir fırça dokunuşu…

Marshall Renk Hareketi’ne sen de katıl, rengarenk ödüllerden birini kap

Marshall Boya, her zevke uygun renk çeşitleriyle sadece duvarları değil, hayatı da renklendirme fırsatı sunuyor. milliyet.com.tr ve renklendirhayati.com sitesinden de ulaşılabilecek Renklendir Hayatı Yarışması ile Renk Hareketi’ne katılmak için önce renklendirmek istenilen alanın seçilmesi gerekiyor. Bu alan, bir bahçe duvarı, oda kapısı, pencere kenarı, ahşap sandalyeler veya salon duvarı, kısaca nereyi renklendirmek isterseniz orası olabiliyor. Mekan seçimi sonrasında, renklendirilecek alanın öncesi ve sonrasını gösterecek şekilde ister fotoğrafını ister videosunu çekerek, renklendirhayati.com sitesine yüklemeniz gerekiyor. 20 Nisan’dan itibaren sekiz hafta boyunca yüklenen fotoğraf veya videoları arkadaşlarıyla paylaşarak, en çok oyu toplayan kişi ise anahtar teslim muhteşem bir Volvo S40 kazanıyor. İkinci, ETS Tur’dan 3.000 TL değerinde tatil çeki kazanma ve tatil dönüşünde evinin Marshall tarafından yeniden boyanması şansını yakalıyor. Üçüncü şanslının evi de ödül olarak Marshall tarafından yeniden boyanıyor.
Renk Hareketi’ne katılanlara iki haftada bir harika bir tatil kazanma fırsatı

Marshall, sekiz hafta sonunda belirlenecek ilk üç’e eşsiz hediyeler sunarken, kendi hayatının yanı sıra arkadaşlarının hayatının da renklenmesine en çok aracı olan kişiye de harika bir tatil hediye ediyor. İki haftalık periyotların sonunda yapılacak sayıma göre en çok arkadaşını, hayatını renklendirmeye davet edenler ETS Tur’dan 3.000 TL değerinde tatil çeki kazanıyor.

Nasıl katılacaksın?

1.    İstediğin bir yeri seç, içinden geldiği gibi renklendir.
2.    Öncesi ve sonrası belli olacak şekilde boyadığın alanın fotoğraflarını veya boyama sürecinin videosunu çek.
3.    Aşağıdaki yükleme panelini kullanarak, çektiğin fotoğraf ve videoları bizimle paylaş.
4.    Hayatını renklendirmenin seni nasıl etkilediğini anlatan notu bizimle paylaş. Unutma, bu yorumların jüri değerlendirmesinde muhteşem ödülleri kazanmanda çok etkili olacak.
5.    Onaylandıktan sonra görüntülerini arkadaşlarınla paylaş. Üstelik ne kadar çok arkadaşını hayatlarını renklendirmeye davet edersen, muhteşem bir tatil kazanma şansın o kadar artar.

İstediğin yeri boyamakta serbestsin

•    Evindeki bir oda
•    Sokaktaki bir duvar
•    Yurt odandaki ayna
•    Huzurevinin bahçe çitleri

Özetle, yaratıcılığını konuşturabileceğin, çevreni ve hayatını renklendireceğin her yeri renklendirmekte özgürsün.

Ödüller

Marshall’dan rengarenk ödüller katılımcıları bekliyor. Sekiz haftalık yarışmanın sonucunda en çok oyu alan beş kişi finale kalıyor ve özel jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonrasında birbirinden renkli ödüller kazanma şansı yakalıyor.
•    Birinciye, anahtar teslim muhteşem bir Volvo S40
•    İkinciye, ETS Tur’dan 3.000 TL değerinde tatil çeki ve tatil dönüşünde evinin Marshall tarafından yeniden boyanması
•    Üçüncüye, evinin Marshall tarafından yeniden boyanması

AkzoNobel Marshall Boya, hayatı renklendirmek için çalışıyor
Dünyanın en büyük boya ve kaplama kuruluşu olan AkzoNobel, aynı zamanda da esaslı bir ölçekte özel kimyevi maddeler üretimi alanında faaliyet gösteriyor. Küresel olarak, gerek sanayiye gerek tüketicilere yeni ve gelişmiş ürünler sunmanın yanı sıra müşterilerinin ihtiyaçlarına da kalıcı çözümler üretiyor. Dünya çapında 80 ülkede, yaklaşık 60 bin çalışana sahip olan AkzoNobel, mükemmelliğe odaklı üretim süreçleriyle Yarının Cevaplarını Bugün Veriyor. Kuruluşu 1954 yılına dayanan Türkiye dekoratif boya pazarının lider markası Marshall ise 1998 yılı itibariyle AkzoNobel’in gücüyle büyümeye devam ediyor. AkzoNobel Marshall Boya bugün, Türkiye’nin yanı sıra başta KKTC, Rusya Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya ve Arnavutluk olmak üzere toplam 15 ülkede faaliyet gösteriyor. Ürün grupları arasında; iç cephe boya ve astarı, dış cephe boya kaplama ve astarları, ahşap metal boya, tutkallar, macunlar, özel amaçlı ürünler, tinerler, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, ahşap koruyucu ve vernikler yer alıyor. AkzoNobel Marshall Boya, üretimden son kullanıcıya ulaştığı süreç içerisinde nihai ürün faydaları dahil olmak üzere, insan sağlığı ve çevreye karşı duyarlılığını uluslararası standartları referans alarak ön planda tutuyor. Kaynak – Milliyet.com.tr

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~