Lumma Design, 2013 Range Rover

Lumma Design, yeni nesil 2013 Range Rover için hazırladığı tuning programının ilk detaylarını bugün yayınladı.

2013-Range-Rover-by-Lumma-Design-1 2013-Range-Rover-by-Lumma-Design-2

Kısa bir süre önce tepeden tırnağa yenilenen Range Rover yeni gövde kiti ile birlikte daha kaslı bir görünüme kavuşmuş. Gövde kiti, genişletilen çamurluklar, ön panjur, LED aydınlatmalarla sahip yeni ön tampon, revize edilen yan etekler, dört egzoz çıkışı ve difizöre ev sahipliği yapan yeni karbon fiber arka tampon ve bagaj kapağına monte edilen spoylerden oluşuyor.

Öte yandan, SUV’ye daha dinamik bir duruş veren yeni süspansiyon modülü ve 22-inç “CLR 22 Mono” aşaım jantlar ile kombine edilen 315/30-22 lastikler Lumma’nın geniş opsiyon listesindeki yerini alıyor.

İç mekan fotoğrafları henüz yayınlanmadı ancak özelleştirme paketinde iki-tonlu deri koltuk döşemeleri, karbon fiber aksanlar, alüminyum pedallar ve güncellenen kapı eşik plakalarına yer verileceği açıklandı.

Kaputun altında 2013 Range Rover’ın en güçlü motor seçeneği olan süperşarjlı 5.0 litre hacimli V8’ne ilk etapta toplam güç çıkışını 540 bhp veya 560 bhp’ye çıkaran paketler uygulanabilecek. Firma dizel motorlar üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~