Lamborghini Gallardo GT3 FL2

Lamborghini Gallardo GT3 FL2

2013-Reiter-Engineering-Lamborghini-Gallardo-GT3-FL2-Studio-1-1024x768

2013-Reiter-Engineering-Lamborghini-Gallardo-GT3-FL2-Studio-5-1024x768

—- Specifications —-
Price Production
Engine 5.2 liter V10 Weight
Aspiration natural Torque 397 lb-ft
HP 550 hp HP/Weight
HP/Liter 105.8 hp per liter 1/4 mile
0-62 mph Top Speed

Google translate ile çevrilmiştir.

- See more at: http://www.seriouswheels.com/cars/2013/top-2013-Reiter-Engineering-Lamborghini-Gallardo-GT3-FL2.html#sthash.TIyahfKP.dpuf

Lamborghini 2013 ve 2014 yılları Sant’Agata Bolognese , 28 Ocak 2013 yeni GT3 araba ile , Reiter Mühendislik ile GT3 programa bağlılık duyurdu . Automobili Lamborghini yeni GT3 motor sporları programı açıkladı . Lamborghini’nin Ar-Ge motor sporları departmanı ile işbirliği içinde Reiter Mühendislik tarafından geliştirilen Lamborghini Gallardo GT3 FL2 , :uzun vadeli anlaşma2013 ve 2014 yılları sezon için yeni bir araba ile başlayacak .

Yeni Gallardo MY13 dayanarak , yeni GT3 FL2 gelişiminin bir odak uzun mesafe performansına ve ’24 saat ‘ frenler , geliştirilmiş motor soğutma ve düşük yakıt tüketimi içerir . Arabaönceki Gallardo GT3 üzerinde 25 kg azaltılabilirGT3 FL2 ağırlığı ile yüksek verimli aero kiti , yeni bir ön splitter ,Trofeo ve kilo performansı genel anlamda gelişmiş bir güç için geliştirilen dayalı bir arka karbon difüzör bulunuyor .

Reiter tarafındanLamborghini Gallardo GT3 FL2 zaten sadece € 9/km için € 12/km parça masraflarını yeniden bir kriter ayarı , son derece düşük işletme maliyetleri kanıtlamıştır . GT3 FL2 € 320,000 € artı vergiler olarak fiyatlandırılır. Almanya merkezli Reiter Mühendislik başarıyla 2007 yılından bu yana 199 galibiyet ve GT şampiyonası içinde 350 podyum pozisyonları güvence , 2000 yılından bu yana kendi Lamborghini GT araba geliştirdi rağmen , bu bir GT3 rakip Lamborghini ile doğrudan işbirliği içinde ortaklaşa geliştirilecek ilk kez .

” Biz en az beş yıllık Reiter güçlü mühendislik becerilerine göre Lamborghini GT3 araba için özel geliştirme ve tedarik ortağı olarak Reiter Mühendislik ile anlaşma , için tutku ve Lamborghini marka anlayış ve , tabii ki , açık yarış başarı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz , ” Stephan Winkelmann , Automobili Lamborghini Başkanı ve CEO’su. ” Biz 2014 yılındaABD’ye genişleme ile 2013 yılında Avrupa ve Asya’da yarış desteklemeye kararlıyız : GT3 yarış , birlikte Avrupa, Asya ve bu yıl ABD’deki son derece başarılı mono markanın Lamborghini Blancpain Super Trofeo serisi ile , açık bir uyum vardır Lamborghini markası ile , nerede izlemek için yoldan bizim süper spor arabacesaret alır . ”

Avrupa ve Asya’da ekipleri için yeni Lamborghini Gallardo GT3 FL2 Öncelikle teyit teslimatBlancpain Dayanıklılık Serisi ,Asya Le Mans Serisi ve İtalyan GT3 Şampiyonası dahil serisi katılan Mart 2013 yılında başlayacak . GT3 , Lamborghini Blancpain Super Trofeo serisi ve bir müşteri sürüş programı da dahil olmak üzere motor sporları adanmış bir bölüm : Lamborghini’nin Ar-Ge departmanı içinde bir genişletilmiş içi motor sporları ekibi Lamborghini Squadra Corse kisvesi altında ,GT3 yarış programı denetleyecek .
( Reiter Mühendislik Basın Bülteni itibaren) Hakkında Reiter Mühendislik

2000 yılında kurulan , REITER MÜHENDİSLİK Lamborghini GT1 ve GT3 yarış araba dünya çapında özel üreticisidir. Şirket FIA onayı elde etmiş dünyanın önde gelen GT3 mühendislik şirketlerinden biridir . Reiter Engineering ana faaliyet alanları tasarım, geliştirme ve mühendislik Lamborghini yarış araba , Lamborghini sokak arabaayarlama hem de hem de servis ve bakım gerektirmez .

2013 yılında, REITER MÜHENDİSLİK kurulan ve bir kez daha motor sporları uzmanlık şirketin muazzam düzeyde göstermektedir SaReNi Camaro şeklinde yeni bölümü bağlı . Hedef bir trend yarış arabasının için dünyaca ünlü Amerikan kas araba Camaro dönüştürmek için , kazanan Lamborghini racecars başarılı gelişimine benzer.

REITER MÜHENDİSLİK gelişimi ve motor sporları endüstrisi için özel olarak tasarlanmış bir hizmet yelpazesi sunmaktadır . Kirchanschoering , Güney Almanya ( Bavyera ) merkezli , şirketin Avrupa , Amerika ve Asya üzerinde güçlü bir odaklanma ile uluslararası olarak çalışır. Dünya çapında yaklaşık 100 müşteri Lamborghini racecars rekabet .

2006 yılından bu yana , REITER MÜHENDİSLİK iş genişletti ve hızla büyüdü . REITER MÜHENDİSLİK şu anda yaklaşık 50 kişi istihdam ; çoğunluğu geliştirme mühendisleri , veri kaydı ve analizi ve yarış mekaniği için uzmandır. Markasürekli gelişim ve performans Lamborghini ve Camaro yarış araba optimizasyonu odaklı ve böylece müşterilerine kaliteli rakipsiz bir düzeyde garanti eder .
TEKNİK LAMBORGHINI GALLARDO FL2

• Yapısı : alüminyum ekstrüzyon Yapılan Hafif , yapısal aluminiumspace çerçeve ,
alüminyum döküm bağlantı elemanları için kaynaklı parçalar , yapısal takviye süspansiyon pick up
makas
FIA güvenlik kafesi onaylı
Makrolon güvenlik pencere
• Gövde : Hafifliği karbon fiber gövde panelleri
• Süspansiyon : REITER MÜHENDİSLİK çift salıncaklı ön ve arka süspansiyon , hızlı ayarlanabilir viraj denge çubuğu ,
anti- dalış ve anti – bodur , Öhlins 3 yollu ayarlanabilir yarış şoklar , alüminyum dikey işlenmiş
GT1 dayalı
• Frenler : Havalandırmalı yarış diskler , BREMBO uzun mesafe fren sistemi
• Ön tipi 300/ 650 – kaygan 18 yarış
• Arka tipi : 310/710 – kaygan 18 yarış
• Ön jant boyutu : 11 x 18 inchmagnesium tekerlek
• Arka jant boyutu : 12,5 x 18 inchmagnesiumwheel
• Arka spoyler : Yüksek downforce karbon fiber arka kanat , tamamen ayarlanabilir
• Ön spoyler : zemin difüzör altında ayrılmaz çift ile karbon fiber ön splitter
• vücut Karbon fiber arka difüzör altında
Çatı kepçe , Karbon Kevlar yarış koltuğu 2 sürümleri ( özellikle küçük uyacak şekilde tasarlanmıştır tarafından havalandırılmış • Kokpit
ve uzun boylu sürücüler )
- Daha fazlasını görün :

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~