‘Krizi solladık’ dedi, Süper Star Ajda PEKKAN’a yeni S60 hediye etti

ajda-pekkanİstanbul AutoShow’da Türkiye tanıtımı gerçekleştirilen yeni V60 ve S60 R-Design modelleri, Volvo standının ve fuarın yıldızları arasına girdi. Süper star Ajda Pekkan ve Behzat Gerçeker’in yönetimindeki ENBE Orkestrası’nın müzik ve dans ziyafetiyle örtüleri kaldırılan yeni modellerin tanıtımında; Volvo Cars Overseas Başkanı Lex Kerssemakers ve Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Torben Eckardt da hazır bulundu. Torben Eckardt; otomobilin tasarımı, güvenliği ve teknolojisine hayran kalan Ajda Pekkan’a kırmızı renkli, S60 R-Design hediye etti.

Türkiye’ye verdiğimiz önem
Autoshow fuarı için İstanbul’a gelen Volvo Cars Overseas Başkanı Lex Kerssemakers, yaptığı değerlendirmede, “Bu fuar bizim için önemli uluslararası bir organizasyon. Yeni Volvo V60’ın Türkiye tanıtımını yapmak için burada olmaktan çok mutluyum” dedi. Kerssemakers, V60’ın Paris otomobil Fuarı’ndan sonra tüm dünyada ikinci kez İstanbul’da sergilendiğini, bunun da Türkiye pazarına verdikleri önemden kaynaklandığını belirtti.

Krizi solladık
Volvo Car Türkiye Genel Müdürü Torben Eckardt ise “Krizi solladık. Sol şeritte hız kesmeden yolumuza devam ediyoruz. Geçen yılın Ocak-Eylül dönemine göre satışlarımız yüzde 13.5 oranında arttı. 2010 yılsonu hedefimiz 3 bin 200 adet. 2011’de ise yeni S60, V60 ve bu modellerin R-Design versiyonları ile hedefimizi büyüttük. 4 bin 300 araca ulaşmayı hedefliyoruz” dedi. Volvo Car Türkiye, bu yıl fuara Türkiye’de ilk kez lansmanını gerçekleştirdikleri yeni modelleri V60 ve S60 R-Design ile birlikte toplam 10 otomobille katıldı.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~