Kia Soul

Kia, bu yıl 65′inci kez ziyaretçilere kapılarını açan Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yepyeni Kia Soul modelinin Avrupa lansmanını gerçekleştiriyor.

2014-Kia-Soul-01

Yeni Kia Soul, geliştirilen dinamik özellikler ve ekonomik motor serisi ile eşleştirilen modern tasarım ipuçları birlikte, orijinal ikonik tasarımına sadık kalıyor. Bireysellik özelliğini kaybetmeden tamamen taze ve daha gelişmiş bir görünüme sahip olan gövde, 2012 Kia Track’ster konsept modelinden esinlenilerek geliştirilmiş.

Kia Motors Avrupa Pazarlama ve Ürün Planlama Başkan Yardımcısı Benny Oeyen şu yorumu yaptı: “Soul, Kia müşterileri arasında sadakat oluşturdu; dolayısıyla, yeni modelin orijinal ikonik tasarıma sadık kalması önem arz ediyordu.”

Yeni 2014 Kia Soul, bahar başında Avrupa’da satışa çıkacak; bu dönemde tam model serisi, benzinli ve dizel motor seçenekleri, performans, ekonomi, donanım özellikleri ve fiyatlar belli olacak.

Daha önce duyurduğumuz gibi, Avrupa’da önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde müşterilere sunulacak 2014 Soul’ün kaputu altında Güney Kore merkezli markanın 1.6-litre GDi benzinli ve CRDi dizel motor yelpazesi kullanılacak. Bu seçenekler altı ileri manuel veya altı vitesli otomatik şanzımanla kombine edilebilecek.

Öte yandan, yeni Soul için hazırlanan opsiyonel “SUV Styling Pack” stil paketinde piyano siyahı ön ve arka tampon aksanları, yan etekler, çamurluklar ve siyah boyalı tavana yer verilecek.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~