Jaguar C-X17 Crossover Concept

Aylar önce bir SUV geliştirdiğini duyuran Jaguar, bugün kapılarını basına açan IAA Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıttığı yeni C-X17 Crossover Concept ile bunu somutlaştırdı.

2013-Jaguar-C-X17-SUV-Concept-08

Dik yerleştirilmiş büyük ön panjuru ve ince tasarımlı LED farlarıyla bir Jaguar olduğu belli olan aracın tamponlarında yer alan hava girişlerinin çerçeveleri de LED aydınlatmalara sahip. Şişkin çamurluklar ve büyük jantlarla güçlü bir görünüme sahip olan aracın yan aynaları da farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Dinamik bir görünüm sunan arka kısımda spoiler, F-Type modelinden alınmış gibi duran LED stoplar, çift egzoz çıkışı ve yine ince bir şerit haline getirilmiş arka sis farları farklı bir duruşa sahip.

Dar cam alanlarına sahip olan konseptin iç mekanını daha ferah gösteren panoramik cam tavan üzerine şeritler çekilirken mavi renkli ambiyanş ışıklandırması ve çift renkli deri döşemeler yaşam alanına daha aydınlık bir hava vermiş.

Dijital göstergeler ve dokunmatik kumandalardan oluşan ön panel ve yatık orta konsolda kardeş firma Range Rover’ın izleri görülebiliyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~