istanbul autoshow 1 kasımda kapılarını açıyor

Otomotiv Distribütörleri Derneği(ODD), İstanbul Autoshow’un, 1 – 11 Kasım 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nden kapılarını açağını bildirdi.

2011-tuyap-auto-show-beylikduzu

ODD’den yapılan yazılı açıklamada, derneğin katkıları ile her iki yılda bir düzenlenen İstanbul Autoshow’un 2012 yılında 14’üncü kez kapılarını açacağı belirtildi. Uluslararası Otomotiv Sanayicileri Birliği (OICA) tarafından 2006 yılında ‘Uluslararası Fuarlar Takvimi’ne kabul edilen İstanbul Autoshow’un, her yıl ziyaretçi sayısını arttığı ifade edilen açıklamada, fuarın, Türk otomobil sektörüne sağladığı katkılar sayesinde en önemli organizasyon olma özelliği taşıdığı ifade edildi.

Türkiye otomotiv sektörünün uluslararası alandaki prestiji olan İstanbul Autoshow’un, 1-11 Kasım 2012 tarihleri arasında, Tüyap Tüm Fuarcılık AŞ işbirliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlandığı belirtilen açıklamada, fuar ile ODD bünyesinde temsil edilen markaların otomobil severler ile buluşturularak, sektörün gelişimine katkıda bulunulmasının hedeflendiği kaydedildi.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~