Honda Civic Hatchback

ÜST DÜZEY BİR GÜÇ VE KESİNTİSİZ BİR PERFORMANS

cd4e8123-9de6-4fba-933f-66ffd0c95afd

ÜST DÜZEY BİR GÜÇ VE KESİNTİSİZ BİR PERFORMANS

Yeni Earth Dreams Technology motorlarımızın ilki olan Civic 1.6 i-DTEC’in, performans ve yakıt ekonomisini birleştiriyor. 120 bg güç üretimiyle 3.6 lt/100 km yakıt tüketimi ve 94 gr/km düşük karbondioksit salınımı ile tork ve güç anlamında sınıfında rakipsiz*.

Sport ve Comfort versiyonlarının bulunduğu, yenilikçi bir şekilde dizayn edilmiş olan motorun ağırlığının ve iç sürtünmesinin azaltılmış olması, performanstan ödün vermeden herkesin hayalini kurduğu ekonomiyi sağlıyor. Sonuç: hızlı tepki, yumuşak sürüş ve sportif yol tutuşu.

.
GÜVENLİĞİ İLE CEZBEDER

Yeni Civic HB’in farklı boyutlardaki araçların çarpışması durumunda bile maksimum güvenlik sağlayan ACE (Gelişmiş Uyumluluk Teknolojisi) ile gövde yapısı, darbeleri emerek hem sizi hem de sevdiklerinizi korur.Yeni Civic HB’de 8 hava yastığı, Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi (EBD), ABS ve Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA) standart! Ayrıca Yeni Civic HB’de bulunan Acil Durum Fren Desteği (BA), sensörler sayesinde frene ani basıldığında hızı kontrol eder, maksimum fren basıncı kurulmasını sağlayarak fren gücünü arttırır ve ABS fren sistemini devreye alır.Tüm bunlar karmaşık bir mühendislik ve birçok hesaplama gerektirir ama hepsi sadece bir amaca hizmet eder; o da siz ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak!

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~