Heico Sportiv Volvo V40 Pirelli

Volvo modelleri üzerinde yaptığı tuning çalışmalarıyla tanınan Alman firma Heico Sportiv, geçtiğimiz yıl tanıttığı V40 kitini Pirelli’nin 50. yıl dönümü için revize etti.

Yeni-Volvo-V40-Heico-Pirelli-Edition-1

Bir önceki çalışmadan alınan ön tampon için hazırlanan deflektörler, 19-inç alaşımlar, sürüş yüksekliğini alçaltan süspansiyon sistemi ve dört çıkışlı egzoz sistemine ek olarak teni Pirelli P Zero lastikler, gövdenin alt kısmına eklenen kırmızı renkli şeritler ve Pirelli logoları gövde kinine dahil edilmiş.

Küçük çaplı güncellemelerin yer aldığı iç mekanda yeni deri ve Alcantara döşemeler, yeni el freni kolu, P Zero desenli paspaslar, Pirelli logoları ve metal pedal setinin yanında piyano siyahı orta konsol ve gösterge paneli de sunuluyor.

Heico’nun T3 motor için sunduğu modifikasyon kitiyle birlikte turbo beslemeye sahip 1.6 litre hacimli benzinli ünite 200 beygir güç ve 300 Nm tork üretebiliyor. Altı-ileri vitesli manuel şanzımanla birlikte sıfırdan 100 km/s sürate 7.9 saniyede ulaşan otomobilin maksimum hızı ise 230 km/s olarak veriliyor.

Heico Sportiv’in açıklamasına göre Pirelli paketi Volvo V40′ın diğer motor seçenekleriyle de kombine edilebilecek.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~