Gemballa Porsche 911 Carrera S Convertible

Gemballa, ilk defa Detroit’te düzenlenen Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda halka tanıtılan 2013 Porsche 911 Carrera S Convertible için yeni bir tuning programı hazırladı.

GEMBALLA-Porsche-911-Carrera-S-Convertible-2013-1 (Custom)

19.860 Avro’luk fiyat etiketi taşıyan “GEMBALLA GT” aerodinamik paketinde yeni ön tampon, karbon fiber ön dudak spoyler ve revize yan etekler, küçük bir difüzör ve stop lambaları arasına monte edilen karbon fiber şeride sahip yeni arka tampon bulunuyor.

Kabinde ise kaliteli deri veya Alcantara döşemelere ek olarak karbon fiber, ahşap veya alüminyum kaplama seçeneklerine de yer veriliyor.

Gemballa ayrıca sürüş yüksekliğini 20mm alçaltan spor yaylar, yüksek performanslı Brembo frenler ve çift üçlü kurulumdan oluşan altılı egzoz çıkışı sunuyor. Kaputun altında görev yapan altı silindirli 3.8-litrelik boksör motora 10 beygirlik güç takviyesi yapan şirket toplam güç çıkışını 405 beygire yükseltmiş.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~