Ford Transit Connect Hot Wheels

Geçtiğimiz yıllarda oyuncak modellerini gerçek boyutlarda görmeye başladığımız Hot Wheels yine bu tip bir çalışmayla karşımızda. Üstelik bu sefer Ford’un hafif ticari araçlarından Transit Connect başrolde.

Ford Transit Connect Hot Wheels 1

Genişletilmiş çamurluklar, ek hava çıkışlarına sahip kaput, 20 inç çaplı jantlar, çok daha agresif bir tasarıma sahip ön tampon, splitter, iptal edilmiş arka tampon, yerlerini plastik kapaklara bırakan arka camlar, yukarıya doğru açılan arka kapılar ve tavana eklenen yüzgeçler gibi dikkat çekici detaylara sahip olan aracın egzoz çıkışları da arka tekerleklerin önüne alınmış.

İç mekanında laciverte boyanmış konsol parçalarının yanında yüksek yan desteklere sahip koltuklar dikkat çekerken kasanın içerisinde büyük bir LCD televizyon, yükseltilmiş bagaj zemini ve bu zemin altına alınan çekmeceler görülebiliyor.

Süspansiyon ve fren sistemleri de modifiye edilen bu Transit Connect’in kaputu altınad 2.5 litre hacimli, 4 silindirli, benzinli motor görev yapıyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~