Fiat Panda 4×4 Antartica

Fiat Panda Antartica

Fiat-Panda-4x4-Antarctica-01

Yeni Fiat Panda 4×4 Antartica, şehir içi araç segmentindeki tek 4×4 aracın 30 yıllık başarısını kutlamak için özel olarak geliştirilmiş.

Panda 4×4 Rock modelinin temel alındığı bu modelin bize sunacağı dış özellikler ise şu şekilde; beyaz dış gövde, siyah tavan, turuncu yan aynalar ve dingil kapakları, 38,1 cm çapında elmas grisiyle çevrelenmiş alaşım tekerlek, özel camlar ve özel plaka.

İç kısımda ise gri ve turuncu döşemeler, Panda’nın alışılageldik 60/40 açılır kapanır 3 kişilik arka koltukları ve yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu her araçta standart olarak yer alacak.

Panda 4×4 Antartica’nın kaputu altında, 0.9 litre TwinAir Turbo (85 beygir gücünde) benzinli ve 1.3 litre Multijet II Dizel (75 beygir gücünde)motor kullanılacak. Her iki motorda çevre dostu ve ekonomik start/stop sistemi standart olarak gelecek.

Antartica’nın daha önceki seriler gibi bir şehir içi rahatlığı, bir 4×4 olarak kendisinden umulan performansı vermesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~