Fiat Freemont Black Code

Freemont Black Code

Fiat-Freemont-Black-Code-01

Serinin en üst donanım seviyesini temsil eden yeni Fiat Freemont Black Code, platform kardeşi Dodge Journey’in tüm donanım ve kozmetik iyileştirmelerine sahip. FWD ve AWD sistemleriyle sipariş edilebilen Black Code parlak siyah detaylarıyla yeni ön ızgara ve ayna kapakları, karartılmış farlar ve 19 inç alaşım jantlar ile geliyor.

İç kısımda, en üst versiyon Freemont’un sunduğu standart ekipmanlar arasında otomatik üç bölgeli klima kontrol sistemi, hız sabitleme (Cruise Control) sistemi, deri döşemeli ve ısıtmalı koltuklar, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, arka park sensörleri ve elektrikli katlanabilir dikiz aynaları yer alıyor.

Öte yandan, 8.4 inç dokunmatik ekranlı multimedya bilgi-eğlence sistemi, kullanıcılarına Radyo/CD/MP3/DVD çalma özelliği, USB portu, AUX girişi, Bluetooth, arka park kamerası ve navigasyon bağlantı imkânı gibi pek çok teknolojik özelliği bir arada sunuyor. Bu kurulumun altı hoparlör, 368W amplifikatör ve bir subwooferdan oluşan Premium ses sistemini de barındırıyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~