Fiat 500e Electric

2013 Fiat 500e Electric

Google translate çevirisi:

Italian Style ve Performans All-new 2013 Fiat 500E kontörler Elektrikli Araç (EV) Bölüm

• All-new 2013 Fiat 500E artı galon eşdeğeri (MPGe) şehir ve saf pil elektrik gücü 100 MPGe karayolu ve sıfır egzoz emisyonu başına yaklaşık 116 km, hatta daha fazla yenilik ve stil ile Cinquecento sanatçısını electrifies
• Fiat 500E (EV) elektrikli araç tutmak için pil elektrik teknolojisine aşina hiç akıllıca tasarım, rahatlık özellikleri ve akıllıca entegre bir yaklaşım ile basit bir sahip olma tasarlanmıştır
Şehir içi sürüş aralığı tahmini aralığı • 80′den fazla kilometre, genellikle daha büyük 100 mil
• Dünya standartlarında yüksek sürüş dinamikleri çekici taşıma ile araç FIAT marka sanatçısını ekleyen bir EV için fren
• California FIAT Studios 2013 yılının ikinci çeyreğinde Yapan

28 Kasım 2012, Los Angeles – Tasarımı, kent-çevre dostu, sorumlu ve araba eğlence-sürücü küçük FIAT marka ve onun “Simply More” inancı temsil budur. All-new 2013 Fiat 500E FIAT marka, basit amaçlı ve fun-to-sürücü değerleri temsil ederek markanın mirasının sonraki bölümde electrifies – ikonik tarzı ile, dinamik ve çevreye karşı sorumlu bir sıfır emisyon tasarımı çekici.

“Fiat 500E hızlı bir şekilde kalabalık oluyor bir elektrikli araç pazarında paradigma değiştiren,” Tim Kuniskis, FIAT Marka Kuzey Amerika Başkanı söyledi. “Fiat 500E ikonik İtalyan tasarımı ve her türlü hava koşulunda tutarlı performans sunar pil teknolojisi ile performans ve menzil büyük bir kombinasyon sunuyor.”

111 beygir (83 kW) üreten bir all-yeni pil elektrikli güç aktarım eklerken bir no-uzlaşma elektrikli araç (EV) olacak şekilde tasarlanmıştır, 2013 Fiat 500E az şarj, Cinquecento başarılı küçük otomobil formülü üzerine inşa 4, Seviye 2 (240 volt) on-board şarj modülü (OBCM) ile saat ve şehir driving range, genellikle herhangi bir egzoz emisyonu olmadan 100 kilometre aşan, tahmini aralık fazla 80 mil sunuyor.

Emin yapma all-new 2013 Fiat 500E daha FIAT marka ve Cinquecento için bilinen ilgi çekici Avrupa sürüş dinamikleri katılaşabilme ederken mühendisleri, yeni EV powertrain için yeni bir şasi ve süspansiyon dizayn, performans yol tutuşu ve fren dünya standartlarında EV sunar.

Tüm yeni Fiat 500E bir üstün bir görünüm için kendi rüzgar tüneli-heykel şekil ve retro-fütüristik dot-matrix tarz ipuçları ile ileri onun ikonik İtalyan tasarım iter. Bir aerodinamik yüzde 13 iyileştirme (2013 Fiat 500 Lounge adlı 0.359 Cd karşılaştırıldığında sürükleyin 0,311 katsayısı (Cd)), Fiat 500E özellikleri sekiz dış donanımları ve rüzgar tüneli testleri ve arıtmanın fazla 140 saat elde etmek. Sonuçta bu Cinquecento aralığı ek bir beş kilometre elde edebilmesini sağlayan bir amaca tasarımdır.

İçeride, 2013 Fiat 500E yenilik ile sadeliği oluşan bir ortam için benzersiz EV teknoloji unsurları ile retro-fütüristik tasarımı birleştirmektedir. Bir all-yeni 7-inç ince film transistör (TFT) gösterge paneli aracın fonksiyonları, ücret düzeyleri ve gezi özet göstermek için tam renkli resim grafik görüntüler. Buna ek olarak, yeni bir TomTom Navigasyon ünitesi sürücünün aracın şarj programı, aralık ve güç akış göstergeleri görüntülemenize olanak sağlar, ve hatta gerçek zamanlı kullanılabilirlik ile yakın şarj istasyonları talep edebilirsiniz. Kendi gösterge paneli çerçevesi altında, 2013 Fiat 500E zamanda kolay kullanımlı buton iletim modu seçimi ile bir all-yeni elektronik vites kolu içerir. Eklenen stil için iç ortam Nero (siyah) ya da bu Cinquecento daha tasarım karakter getirmek için Elektrik Turuncu tarafından vurgulanan özel Buhar (beyaz), mevcuttur.

Fiat 500E yolcuların araca bilgilerime bağlı tutulması, gerçek zamanlı araç durumu sağlayan bir all-yeni Fiat 500E Smartphone App (iPhone ve Android ile uyumlu) Şarj işlemi yönetir, bulur araç ve yakındaki şarj istasyonları, sürücü enerji kullanımı izler , planlar ve araç yolları gönderir ve metin mesajı uyarıları sağlar.

All-new 2013 Fiat 500E 2013 ikinci çeyreğinde California FIAT Studios varır.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~