Ferrari 458 Italia by Vorsteiner

Ferrari 458 Italia by Vorsteiner

ferrari-458-italia-by-vorsteiner-01-630x420 ferrari-458-italia-by-vorsteiner-02-630x420 ferrari-458-italia-by-vorsteiner-03-630x420

Google Translate ile çevrilmiştir.

Otomotiv tuning şirketi Vorsteiner Ferrari 458 Italia için en son paketi duyurdu.

Aracın performans odaklı verimlilik esinlenerek, Vorsteiner tasarım ve geliştirme ekibi, saflık, sadelik ve 458 Italia teknolojisi övgü mükemmel bir ayar paketi oluşturmak 458-V adlı.

Ferrari burun, onlar aracın kıvrımlarına sculpts bir eklenti ön spoyler ile başlar. Bu tasarım arkasındaki neden aracın ön ucunda yer alan motor radyatör içine hava yönlendirmede yardımcı olmaktır.

Bu karbon fiber bileşeni performansını artıran bir hafif parçası üstün direnç ve dayanıklılık için üretilmiş olduğunu garanti eder. Ön rüzgarlık tasarımı günlük kullanım için pratik olan bir profili bulunan ve aracın performansını geliştirmek için.Ön uç dengelemek için, onlar ön uç uygun bir hafif rahatsızlık verici olmayan bir yol olduğu bir arka decklid spoyler geliştirdi.

Da dahil bir karbon fiber arka difüzör ve dövme alüminyum monoblok jantlar olduğunu. Daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~