Doğukan Manço, Fiat Freemont’unu Teslim Aldı!

Fiat’ın büyüklüğün tanımını yeniden yapan SUV’si Freemont, Birmot İstinye Showroom’da düzenlenen bir törende, Fiat Satış Direktörü Hüseyin Şahin tarafından Doğukan Manço’ya teslim edildi.

YeniFiat-Freemont-Dogukan-Manco-1

Türkiye’de Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat’ın, sınıfında hem en büyük hem de en güvenli modeli Freemont, Survivor’ın en çok konuşulan oyununu kazanan Doğukan Manço’ya, Birmot İstinye Showroom’da düzenlenen törende Fiat Satış Direktörü Hüseyin Şahin tarafından teslim edildi.

Konforlu ve Güvenli SUV: Fiat Freemont

Türkiye pazarına hitap eden SUV tasarım ve kullanım özellikleriyle birlikte AWD 4×4 çekiş sistemi ile öne çıkan Fiat Freemont, 94.600 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ülkemizde 2.0 litrelik 170 HP’lik Multijet motorla satışa sunulan Fiat Freemont, hem önden çekişli hem de AWD 4×4 çekiş sistemi ile tercih edilebiliyor. Ön tekerlekten çekişli versiyon 6 ileri manuel şanzımanla satın alınabilirken, AWD 4×4 çekiş sistemine sahip versiyon ise standart olarak sunulan 6 ileri otomatik şanzımanla kombine ediliyor.

Fiat Freemont iki farklı donanım seçeneği ile de farkını ortaya koyuyor. “Urban” donanım seçeneğinde 6 hava yastığı, anahtarsız çalıştırma sistemi, 5 koltuklu oturma düzeni, çift iklimlendirmeli manuel klima, hız sabitleyici, direksiyondan kumandalı CD/MP3 çalar, dokunmatik multimedya sistemi, USB ve AUX girişiyle 17 inçlik alaşım jantlar standart olarak sunuluyor.  Freemont’un 6 ileri otomatik şanzıman ve AWD 4×4 çekiş sistemli versiyonu ise 119.500 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla ve Lounge adı verilen zengin donanım seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Lounge donanım seçeneğinde 6 hava yastığı, ABS, ESP, Hillholder, TSC, ERM ve EPP gibi aktif güvenlik sistemleri, 7 koltuklu oturma düzeni, 3 bölgeli iklimlendirmeli otomatik klima, DVD/SD/CD/MP3 oynatıcılı 8.4’’ dokunmatik multimedya sistemi, entegre navigasyon sistemi, Alpine ses sistemi, geri görüş park kamerası, karanlık sensörü, deri döşeme koltuklar, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, ısıtmalı ön koltuklar, Bluetooth sesli kontrol sistemi, krom kapı kolları ve tavan rayları, 19 inçlik alaşım jant gibi donanımlar standart olarak sunuluyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~