Dacia Duster Pickup Geliyor

Duster SUV’de aldığı başarılardan sonra pickup sınıfına da girmeyi planlıyor…

dacia-duster-pickup(1)

Dacia’nın kısa zamanda yüksek popülariteye kavuşan SUV’si Duster modelinin kamyonet versiyonu geliyor. SUV aracın pickup versiyonunun temsili görüntüleri ortaya çıktı. Henüz geliştirilme aşamasında olan Duster Pickup ticari aracı ile Volkswagen Amarok, Mitsubishi L200 ve Nissan Navara gibi modellere rakip çıkaracak.

Henüz oldukça yeni olan çalışmalar nedeniyle Dacia Duster Pickup hakkında fazla bir bilgi bulunmuyor, ancak Romen otomobil üreticisi Dacia’ya yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Duster Pickup modeli 2014 yılında Dacia bayilerindeki yerini alacak. Müşterilerin istekleri doğrultusunda tek veya çift kabinli olarak satın alınabilecek Duster Pikap modelinde ön tekerlekten çekiş standart olarak sunulurken, 4 tekerlekten çekiş sistemi için ekstra ücret ödemek gerekecek.

Duster Pickup modelinden önce Dacia, SUV modeli Duster’ı da yenileyecek. Makyaj operasyonundan sonra ortaya çıkacak Duster modeli üzerine üretilecek Duster Pickup, iç tasarımda da evrim geçirecek. Yenilenecek Duster’da en yeni ve dikkat çekici özellik, Renault’un yeni Clio modeli ile kullanmaya başladığı R-Link dokunmatik bilgi ve eğlence sistemi olacak. R-Link bilgi ve eğlence sistemi yeni Renault Symbol üzerine üretilen 2. Jenerasyon Dacia Logan modelinde de kullanılmıştı.

dacia-duster-pickup 2(1)

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~