Comvex 4. Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı başlıyor

Comvex 4. Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı, 14-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

2013-Comvex-Ticari-Araclar-Otobus-ve-Yan-Sanayi-Fuari-1

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, otomotiv sektöründe değişik kesimleri temsil eden Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) ile Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) ve Ağır Ticari Araçlar Derneği (TAID) tarafından 2007 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenen Comvex 4. Ticari Araçlar, Otobüs ve Yan Sanayi Fuarı aynı zamanda Uluslararası Otomotiv Sanayii Derneği (OICA) tarafından uluslararası fuar olarak akredite edildi.

Bu yıl 14 ile 17 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak fuara, 8 motorlu taşıt aracı ve 4 treyler üreticisi ile tedarikçileri firmalar ve diğer ilgililerle katılımcıların toplam sayısının 125 olması bekleniyor.

Avrasya bölgesinde yeni ticari fırsatlar yaratan en önemli pazarlama platformu konumundaki Türkiye, üretim gücü, teknik uzmanlık birikimi ile ticari araçlar, otobüs ve otomotiv tedarik sanayinde önemli bir buluşma noktası oluyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~