Citroen Wild Rubis Concept

Citroen-DS-Wild-Rubis-Concept-5

İlk kez Şangay otomobil fuarında tüm teknolojik yenilikleri ile otomobil severlerin karşısına çıkan Wild Rubis şimdi de Frankfurt Otomobil Fuarı ziyaretçileri ile buluşuyor.

DS çizgisinin yeni ifadesi Wild Rubis Concept, markanın arazi araçlarındaki geleceği hakkında fikir veriyor ve full- hybrid , plug – in teknolojilerini bünyesinde barındırıyor.

Benzersiz DS çizgisini sofistike bir şekilde sunan model, aynı zamanda güç ve zarafeti birleştiriyor. DS çizgisinin geçmişini takip eden güçlü ve vurgulu bir sunum: hem isyankar hem vahşi ama aynı zamanda da mükemmeliyetçi ve zarif oluşuyla dikkat çekiyor.

Wild Rubis konsepti, tam LED farlarıyla hipnotize edici bir bakışla bezeli gerçek mücevher gibi görünürken, Full-hibrid plug-in teknolojisi ile karşı konulmaz bir güç ve aynı zamanda çevreci bir yaklaşım sunuyor. 50 km menzil, destekle 295 beygir ve 43 g/km CO2.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~