Chevrolet Camaro Convertible

Camaro Convertible – Konsept Otomobil

convertible

Dünyanın en sevilen otomobillerinden biri olan Camaro’yu yeni özelliklerle yeniden yorumlama rüyası artık gerçek. Orijinal Camaro’yu aldık ve onu olağanüstü gücü ve tasarımı ile modern bir convertible araç haline getirdik.

Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız olabilecek en iyi tasarımı ve gücü elde edebilmek için aracın bütün özelliklerini detaylı olarak ele aldılar ve bu özellikler Camaro’da muhteşem sürüş keyfi ile birleşti.

convertible-arka

Rüyalar gerçeğe dönüşüyor

Tasarımcılarımız bu convertible aracı meydana getirirken Camaro Konsept’in tüm özelliklerine sadık kalmaya kararlıydılar. Akıllıca tasarlanmış kabini ve etkili 400 beygir gücü konsept ile aynı aerodinamik tasarıma sahip olması bunun en büyük göstergesi.

Aslında en büyük değişim sadece renk seçiminde yaşandı. Hugger Turuncusu diye adlandırılan bu renk 1969 Camaro’da sunuluyordu. İkiz bakır gri şeritlerle birlikte Convertible’a eşsiz bir Camaro görünümü veriyor.

Nabzınızı yükseltin

Üstü açık spor otomobil konsepti ile Camaro konseptini karşılaştırırken, Chevrolet Genel Müdürü Ed Peper Camaro Convertible’ı şöyle tanıttı: “Camaro Convertible’ı tasarlarken Camaro ruhuyla olan duygusal bağımız çok güçlüydü.” Esprili yakşamı ile Peper şöyle devam etti: “Eğer Camaro Convertible kalp atışlarınızın hızlanmasını sağlamıyorsa, bir kardiyoloğa görünmelisiniz çünkü kalbinizde bir problem olabilir.”

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~