BMW X6 M Design Edition

Yeni BMW X6 M Design Edition duyuruldu

Yeni-BMW-X6-M-Design-Edition-1

BMW, X6 model yelpazesine yeni bir versiyon daha eklemeye hazırlanıyor. Markanın Facebook sayfasında resmi olarak yayınlanan fotoğraflarla X6 M Design Edition görücüye çıkarıldı.

Özel bir seri olarak satışa çıkacak olan M versiyonlu X6, sadece 100 adet üretilecek.

Hem içte hem de dışta farklılıklar görülen yeni X6 M Design Edition, ön kısımdaki mat siyah ızgarası, karbon fiber havalandırma girişleri ve 21 inç hafif alaşım jantlarıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra geleneksel M dizayn performans çizgileri de modelin tarzını ortaya çıkartan detaylardan oluyor.

Dışarıdaki M temasını içeriye de taşıyan BMW, siyah ve kırmızı detaylarla süslü deri konsol ve bu tasarımla uyumlu deri koltuklarla araca hem lüks hem de sportif bir hava katmayı başarmış.

Diğer BMW M versiyonlarının aksine sadece kozmetik olarak düzenlenen yeni X6, standart X6 versiyonlarıyla aynı performans değerlerine sahip. 555 beygir güce sahip 4.4 lt V8 Çift turbo motor ile gelen modelin 0′dan 100 km/s hıza erişim süresi 4.7 saniye. Maksimum hızı ise 250 km/s ile sınırlandırılmış.

Henüz çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili bir açıklama yapmayan BMW’nin önümüzdeki yıl 100 bin Euro civarında bir fiyat etiketiyle bu özel X6 M modelini satışa çıkarması bekleniyor.

Yeni-BMW-X6-M-Design-Edition-2

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~