BMW X5 Individual

Almanya merkezli otomobil üreticisi BMW, üçüncü nesil X5 modelinin Individual aksesuar yelpazesini resmi olarak tanıttı.

2014-BMW-X5-Individual-1 (Custom)

Aralık ayında satışa sunulması planlanan 2014 X5 Individual, özel olarak seçilmiş Yakut Siyahı metalik veya Pirit Kahverengi metalik gövde boyasıyla geliyor. Müşteriler aynı zamanda yeni V-kollu tasarıma sahip 20-inç hafif alaşım jantları da sipariş edebilecekler.

Bireysel zevklere uygun ve yüksek kalite ile seçkinlik ihtiyaçlarını karşılamak için çeki düzen verilen kabinde, doğal yüzey ve kontrast dikişler ile birleştirilen Criollo Kahverengisi ve Amaro Kahverengisi renklerindeki seçkin BMW Individual Merino deri döşemeleriyle uyumlu Desenli Okaliptüs Kızıl Kahverengi ahşap kaplama, Siyah örgü motifli deri veya Piyano Siyahı BMW Individual iç kaplama şeritlerine yer veriyor.

Öte yandan, Alman üretici 2014 X5 için hazırldığı yeni aksesuarı da gün yüzüne çıkardı. Dikkat çeken ekipmanlar arasında tüm hava koşullarına uygun paspas seti, ön koltuk arkasına takılabilen taşıma çantaları (ön koltuk düzenleyicisi), ısıl yalıtımlı bardak tutucuları ve iPad tutucu bulunuyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~