Bmw M3 Similasyon Oyunu – Ücretsiz

BMW M3 Challenge.

BMW M3 Challenge size dört değişik oyun modu sunuyor. Bu oyunda alıştırma yaparak dünya çapında online olarak binlerce yetenekli sürücüye karşı gerçek bir yarış yapmaya hazırlanacaksınız. 1000′den fazla sürücünün sürekli elemelerle 14 finaliste düşeceği ve büyük ödülleri olan M3 Challenge World Champion turnuvasına katılacağını bildirmekteler.

BMW M3 Challenge sürücülük heyecanını farklı boyutlara çıkarıyor. BMW M3 Challenge, BMW´ nin M3 Coupé serisinin resmi oyunu. Oyun BMW M3 hakkında tanıtım amacıyla hazırlanmış. BMW M3 Coupé ile sürüş yapıyormuşcasına bir oyun sizi bekliyor. Oyun; test sürüşü, zamana karşı yarış, hafta sonu yarışları ve multiplayer yarış olarak 4 moddan oluşuyor.

Start the ignition to see just what the V8 high-rev engine is capable of. Shift up through the gears to propel the BMW M3 Coupé forwards as it constantly pushes the boundaries of driving pleasure even further. Brake as you approach the first bend but keep your steering tight, you don’t want to lose your advantage.

Think you could have performed better? Then try again. Thanks to the BMW M3 Challenge, the Nürburgring Grand Prix circuit is all yours. Configure your BMW M3 Coupé using original paint finishes and enjoy the powerful sound of the engine at 8,300 rpm – until you have to brake again that is.Oyunu indirmek için Lütfen bekleyin. Linki tıklamanız yeterlidir
System requirements.

The software runs on all standard Windows personal computers. To control the vehicle you can either use the keyboard or a PC steering wheel.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

1 Yorum Tarih: “Bmw M3 Similasyon Oyunu – Ücretsiz”

  • salim Yazar 25 Haziran, 2010, 19:35

    ay gerçekten muhteşem bir oyun. çok zevk verdi bana başından kalkamıyorum.

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~