BMW C evolution

Almanya’da düzenlenen 65. Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (IAA) sergilenen model nominal 15 HP (11 kW), en fazla 47 HP (35 kW) güç ve 72 Nm tork üreten sıvı soğutmalı sabit mıknatıslı senkron motor ile güçlendirilmiş. Sıfırdan 50 km/s sürate 2.7 saniyede, 0′dan 100 km/s hıza ise 6.2 saniyede ulaşabilen C Evolution azami sürat olarak saatte 120 km hıza ulaşabiliyor.

BMW-C-evolution-elektrikli-scooter-02 (Custom)

Markanın C 600 Sport ve C 650 GT maxi scooter varyantlarının elektrikli alternatifleri olarak gösterilen C evolution sahip olduğu 8 kWh kapasiteli hava soğutmalı lityum-iyon pil sayesinde 100 kilometreye kadar seyahat menzili sunabiliyor. Batarya, standart 220V (12A) ev prizi ile şarj edildiğinde yaklaşık dört saat içinde doluyor.

Öte yandan, dört farklı sürüş moduyla (Road, Eco Pro, Sail, Dynamic) birlikte gelen BMW C Evolution scooter sürücüsüne büyük TFT ekranı üzerinden gerekli tüm bilgileri aktarıyor.  Dikkat çeken diğer donanımlar arasında otomatik LED gündüz farları, ısıtmalı gidon tutamakları ve Torque Control Assist (TCA) sistemi yer alıyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~