Audi e-bike Wörthersee

Audi e-bike Wörthersee

Audi e-bike Wörthersee

Google Translate ile çevrilmiştir.

Bir Pedelec ne de geleneksel bir bisiklet ne de, ama en iyi spor, eğlence ve hileler için Audi tarafından yapılan bir high-end Pedelec olarak tanımlanmaktadır. Tasarım, ultra, bağlantı ve e-tron – - Audi e-bike Wörthersee Audi markanın temel yetkinlikleri birleştiren ve tasarım açısından teknik olarak mümkün ne sınırları, hafif yapı, ağ ve elektrikli ulaşım araştırıyor.

Bu gösteri bisiklet ilk bakışta fütüristik – yarın ve sonrası için bir bisiklet. Tüm bileşenleri, hatta pedallar, Audi tasarımcıları tarafından şekillendirilmiştir, örneğin sadece 600 gram (1.32 lb) her tartmak ve yenilikçi geniş alan bıçak desen konuşmacı var CFRP yapılmış 26-inç jantlar.

Audi e-bike Wörthersee ultra hafif karbon-fiber çerçeve sadece 1.600 gram (3.53 lb) ağırlığındadır. Bu, doğadan elde edilen biyonik esaslar kullanır. Malzeme takviye sadece yükler aslında ortaya noktalarında ihtiyaç vardır. Arka tekerlek için sallanma kolu, aynı zamanda CFRP yapılır. Sonuçta, Audi e-bike Wörthersee ultra hafif tasarım markanın uzmanlık tam anlamıyla temsil eder.

Arka tekerlek zinciri tarafından tahrik edilir. Elektrik motoru bir sabit mıknatıslı senkron makine değil, çerçeve üzerinde en düşük noktasında bulunan ve doğrudan göbek mili tahrik eder. Arka tekerlek maksimum tork 250 Nm (184,39 £-ft) bölgesinde yer almaktadır. Elektrik motoru en üst seviye çıkışı 2.3 kW – E-bisiklet sahnesinde yeni bir üst değer. Başka bir rekor değer – tam bisiklet kilovat başına 9 kg (19,84 £), veya beygir gücü başına 7 kg (15,43 lb) bir güç-ağırlık oranı eşdeğer sadece 21 kg (£ 46,30), ağırlığındadır.

Lityum-iyon pil çerçevesinde yerleştirilmiştir, yaklaşık 5 kg (11,02 £) ağırlığında ve V. Kapasitesi 530 Wh olan 48 bir gerilim çalışır ve tam iki buçuk bir 230 V kaynağından şarj edilebilir saat. Alternatif olarak kolayca bisiklet ayrılabilir ve bir şarj edilmiş pil ile yerini aldı.

Audi e-bike Wörthersee binici beş programlar arasında seçim yapabilirsiniz, pedal bu destek kullanımı ya ya da elektrik-sadece seyahat izin verir.

‘Saf’ modunda binici sadece pedallar ile bisiklet sevkeder. ‘Pedelec’ modunda binici elektrik motoru tarafından desteklenir, 80 km / saat (50 mil) kadar bir hıza ulaşılabilir ve eylem uzunluğu 50 ila 70 kilometre (31 ve 44 mil). Bu durumda hızlarda 50 km / saat (31 mil), ‘eGrip’ programında Audi e-bike Wörthersee elektrik motoru gerekli tüm güç sağlayan basmış olabilir. Binici bir twistgrip de elektrik motorundan güç çıkışı kontrol eder ve on-board bilgisayar yapılandırabilirsiniz.

‘Wheelie’ modunda güç akışı elektronik ön tekerlek havada binici yardımcı olmak için kontrol edilir. Alternatif çalışma modu mevcuttur, ve akıllı telefon veya doğrudan e-bisiklet de seçilebilir: daha az yetenekli biniciler için ayarlanabilir tekerlekli açı ile ‘Power Wheelie’, ya da daha fazla deneyimi olanlar için ‘Dengeli Wheelie’ ya. İkinci modunda sürücünün dengesini elektronik korunur: kendi ağırlığı ileri veya geri yerinden olduğu gibi, bu fren veya elektrik motoru hızlandırarak ya ile giderilir.

Sadece kendi ağırlığını başka tarafa kaydırarak arka tekerlek sürme bu şekilde sürücünün hızını etkileyebilir. Öne eğilerek geri yavaşlar eğilerek, bisiklet hızlandırır. Binici pedallar kullanımı ve sabit güç girişi korumak istiyorsa, eğitim modu seçilebilir. Elektrik motoru daha sonra sürücünün performansını eğitim amacıyla sabit tutulabilir, böylece rüzgar içine veya bir tepeye sürme zaman gerekli iyi ekstra güç yapar.

Audi e-bike Wörthersee çeşitli özellikleri vardır. Dokuz hızlı hidrolik olarak vites bir Audi R8 R tronic şanzıman benzer çok hızlı sıralı eylem vardır. İki Disk frenler de hidrolik uygulanır. Koltuk yükseklik sürekli bisiklet basmış olan bile, bir direksiyon kontrolü ile ayarlanabilir. Ön çatal daha karmaşık ‘ters’ prensibini kullanır, bu seyahat 130 mm (5.12) ile, hava yaylı olduğunu. LED güçlü aydınlatma için kullanılır: Ön ışık koltuğuna gidon, arka ışık entegre edilmiştir.

On-board bilgisayar çerçeve üst boru bulunan ve bir dokunmatik ekran kullanılarak işletilmektedir. Işlevleri arasında bu hile dizileri ve elektrikli pedal çevirme yardım ve aydınlatma gibi çeşitli e-bisiklet fonksiyonların ayarlanmasını kayıt, mod seçimi biniyorlar sağlar. Ekranda yol hızı, mesafe, her an şarj, enerji tüketimi ve eğim açısı durumunu gösterir.

Sürücünün akıllı bisiklet bilgisayarıyla WLAN ile iletişim kurar. Anten ön fren hattı entegre edilmiştir. Bisiklete binmek için, immobilizer akıllı telefon olarak devre dışı bırakılır, bisiklet sonra kullanıma hazırdır. Sürme Buna ek olarak, bisiklet bilgisayar ve akıllı telefon arasındaki arayüz yoluyla, video görüntüleri kaydedilmiş ve hatta tam hile dizileri Internet veya eğitmen iletilebilir. Başarılı bir performans her hile başarı puanı için nitelendirir. Noktaları artar sayısı arttıkça, binici ödüllendirilir ve aynı zamanda meydan seviyesi yükselir. Toplam internet sıralama arkadaşlarınız veya diğer biniciler ile karşılaştırılabilir. Binici Audi e-bike Wörthersee ekranında gösterilebilir Facebook girişleri yoluyla bunları bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~