Alfa Romeo Giulietta

İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo, hafifçe yenilediği 2014 Giulietta modelini 12 Eylülde başlayacak Frankfurt Otomobil  Fuarı’nda tanıtmaya hazırlanıyor.

Alfa-Romeo-Giulietta-2014-1

Önümüzdeki ay satışa sunulmuş olacak

2014 model yılı, Giulietta’ya dış görünüm için birkaç adet kozmetik dokunuş getiriyor.  Kompakt hatchback’de  yeniden tasarlanmış ön ızgara, sis farı çerçeveleri ve yeni 16, 17 veya 18 inçlik alaşım jantlar dikkat çekiyor. Dış boya şemasına üç adet yeni renk (Bronze, Anodizzato Blue ve Moonlight Pearl) seçeneği ekleyen Alfa Romeo, kabin içinde Uconnect imzalı bilgi eğlence sistemini 5 ya da 6.5 inçlik dokunmatik ekran ile birlikte sunuyor.

Yeni Giulietta için geçerli olacak diğer değişiklikler arasında depo ve bagaj kompartımanları, farklı aksanlara sahip kuşatan koltuklar, yeni kapı panel ve kulpları, yeni gösterge panosu ve yeni direksiyon tasarımları mevcut.

2014 Alfa Romeo Giulietta’nın kaputu altında görev yapacak yeni 2.0 litrelik JTDM 2 motor, 150 beygir güç ve 380 Nm tork üretecek.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~