3 kapılı Seat Leon SC satışa sunuldu

3 kapılı Seat Leon SC satışa sunuldu

3 kapılı Seat Leon SC satışa sunuldu

İspanya’da ‘Yılın Otomobili’ seçilen yeni Leon’un daha dinamik ve sportif versiyonu Leon SC, ilk bakışta tasarımı ile öne çıkarken, geniş renk kartelasıyla da fark yaratıyor. Panoramik sunroof ve full LED farların opsiyonel olarak sunulduğu otomobil, ilk etapta Türkiye’de 1.2 lt TSI (105 bg) DSG Style, 1.4 lt TSI (140 bg) FR ve 1.6 lt TDI CR (105 bg) DSG Style motor seçenekleriyle satışa sunuluyor. Leon SC’nin Style paketinde, Bluetooth, hız sabitleme sistemi, 16 inç alüminyum alaşım jantlar standart yer alıyor. Style donanımında, deri ve alkantara koltuklar, SEAT Ses Sistemi, navigasyon, 17 inçlik alaşım jantlar ve elektrikli panoramik sunroof opsiyonel olarak sunuluyor.

Dikkat çekici FR logosu, spor süspansiyon ve 17 inç alüminyum jantların standart olduğu FR paketinde de Full LED farlar ve navigasyon sistemi opsiyonel olarak alınabiliyor. Style donanım paketli Leon 1.2 lt TSI DSG, 48.750 TL’den başlayan fiyatlarla alınabiliyor.

 

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~