2015 Hyundai i20

Hyundai yenilenecek olan aracı Paris Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkarmadan önce görsellerini yayınladı.

hyundai i20

Tasarım çizimlerini aybaşında yayınlayan koreli üretici keskin ve çizgili hatlar kullanacağının ön işaretini vermişti. Aracın, yenilenen modelinin tasarımı hakkında ise daha olumlu geri bildirimler aldığını söylemek mümkün.

Yeni i20, 4035 mm uzunluğa ve 2570 mm aks uzunluğuna sahip olacak. Bu gelişme ile i20 iç mekanda 1892 mm’ lik uzunluk sunuyor. 320 litrelik bagaj hacmi ile de bir hayli iddialı.

Yüksek donanımı bu modelinde de standart haline getirecek olan Koreli bununla birlikte LED stoplar, geri görüş kamerası ve panoromik sunroofu da müşterilerine sunacak. Otomobilin iç fotoğrafları henüz yayınlanmasa da Hyundai iç donanımlarda yeniden tasarlanmış bir direksiyona, arka havalandırma çıkışlarına, depolama hacmi bulunan orta kol dayamaya, supervision gösterge paneline ve otomatik klimaya yer vereceğini söylüyor.

Avrupada satışa sunulacak modelin motor bilgileri henüz mevcut değil fakat Hindistan’ da satılacak olan üst donanımlı i20 – Elite için 83 PS gücünde 1.2 litre hacminde kappa benzinli motor ve 90 PS gücünde 1.4 CRDI ‘ ın 6 ileri manuel şanzıman ile birlikte geleceği biliniyor.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~