2014 Volkswagen Caddy BlueMotion

Bu güne kadar üretilen en yakıt tasarruflu Caddy olan hafif ticari özel logoları, farklı jant kapakları ve 27 mm azaltılmış sürüş yüksekliği ile standart modelden ayrılıyor.

2014-VW-Caddy-BlueMotion-3

Yolcu kabinindeki değişiklikler sınırlı olsa da Caddy BlueMotion’ın donanım listesine hız sabitleyici (Cruise Control), yokuş kalkış destek sistemi, özel koltuk döşemeleri ve parlak siyah hava delikleri (binek versiyonu) dahil edilmiş.

Kaputun altında mevcut 1.6-litre TDI dizel motor 102 PS güç ve 250 Nm tork üretmeye devam ediyor. Start / stop sistemi, düşük yuvarlanma dirençli lastikler, rejeneratif fren sistemi ve optimize edilmiş ECU ile gelen bu tutumlu Caddy’nin ortalama yakıt tüketimi 4.5 L/100km, CO2 emisyon değeri ise 117 g/km (binek versiyon 4.6 L/100km yakıt sarfiyatı ve 119 g / km CO2 emisyonuna sahip).

2014 Volkswagen Caddy BlueMotion, kısa süre içinde 17,720 avrodan başlayan fiyatlarla Almanya’da kısa dingil mesafeli model, panel van, kombi van ve binek van gövde seçenekleriyle satışa sunulacak.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~