2014 Toyota Corolla Sedan Sahipleriyle Buluştu

Toyota Türkiye’nin Sakarya’daki fabrikasında 1 Temmuz’da üretimine başlanan yeni Corolla, Eskişehir’deki kullanıcılarına teslim edildi.

2014-Toyota-Corolla-2

Sarar Şirketler Grubu Onursal Başkanı Cemalettin Sarar, Toyota Sarar Plaza’da düzenlenen törende yaptığı konuşmada, yeni Corolla’nın ilk kullanıcılarının Türkiye’den olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Corolla’nın Türkiye’de üretilmesinin de önemli olduğunu vurgulayan Sarar, şöyle konuştu:

“Her ayrıntıya önem verilerek yenilenen otomobiller her yaş grubundan insanın beğenisini topluyor. Toyota’nın hedefi Türkiye halkı için en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı Türkiye’nin en sevilen markası yapmaktır. Bu amaçla hedef olarak belirlediğimiz bu yolda yeni Corolla kilit rol oynamaktadır. Yeni tasarım anlayışıyla yoğun rekabetin yaşandığı otomotiv pazarında yerimizi güçlü bir şekilde alıyoruz. Özellikle sedan pazarının güçlü olduğu Türkiye’de yeni Corolla yükselen hedeflerimizde önemli bir rol üstlenecektir.”

Konuşmanın ardından 7 Corolla sahiplerine teslim edildi.

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~