2013 Ford Taurus 2.0L EcoBoost

2013 Ford Taurus 2.0L EcoBoost

Google Translate ile çevrilmiştir.

Büyük araba, küçük motor. Eşleştirme paradoksal görünebilir, ancak Ford, büyük araçlar içine turboşarjlı, direkt enjeksiyonlu 2.0 litre dört silindirli bırakarak bir alışkanlık haline getirmiştir. Küçük EcoBoost adeleli Toros almak için son mavi oval büyük ‘un, bu ek motor seçeneği, katılmadan doğal V-6 ve SHO en EcoBoost V-6, sedan parçası olarak görünür aspire 2013 yenileyin. Onun diğer büyük ve küçük tarak gelince, Ford zaten karışık sonuçlar Explorer ve Edge içine 2.0-litre ladled gelmiştir.

Için Daha Öde

Biz Ford’un 240 hp EcoBoost dört motive takdire değer bir iş yapar bulduk Kenar ve yeniden-için-2013 Escape geçitler ama Explorer’da aşırı yüklenmiş . Motor 2013 Fusion top-of-the-line motivasyon ve yüksek-çıkış versiyonu güçler olduğunu yeni Focus ST . Hangi başlık altında 2.0 litre hayatımızın, motor doğrusal güç dağıtımı ve küçük turbo lag ile, iyi huylu ve pürüzsüz.

Turbo dört ön tekerleklere sürüş altı-ileri otomatik ile sadece eşleştirilmiş. Bu hariç herhangi Toros trim mevcut bulunuyor sportif, aralık-tepesi SHO modeli . Olduğu gibi Edge ve Explorer, Toros 2.0-litre EcoBoost dört bir step-up, ekstra maliyet motorudur. Onun 995 $ fiyat için vaat karşılığında baz V-6 motor yakıt ekonomisi göreli artırıldı. Şehir ve otoyol EPA derecelendirme Hem 22/32 mpg de, buraya iniş üç iyidir. Bizim tecrübelerimize göre, yakın turboşarjlı araçlarda EPA kilometre tahminler almak daha zahmetli, bu yüzden tam olarak bu modeli test edebilirsiniz kadar biz nihai karar rezerv edeceğiz.

Beefy Tostadas Too, hızlandırın miyim

2.0-litre EcoBoost dört elde etmek için tüm büyük Fords ki, biz 2013 Toros en uygun olabileceğini düşünüyorum. Çoğunlukla toplu bir soru. Her iki motor ile donatılmış zaman Boğa Edge biraz daha az ağırlığındadır. A 2.0-litre Explorer, diğer taraftan, motor dışarı vurma, öylesine donanımlı bir Edge daha iyi bir çeyrek ton daha ağırlığındadır. Aşağı Toros baz 3.5-litre V-6 48 hp, turbo dört tork ilave 16 lb-ft üretir, ve büküm düşük bir devirde mevcut olmasına rağmen. Sonuç olarak, 2.0 litre Toros ayağa kalkar ve çok önden çekişli V-6 sedan gibi gider. Iki silindir eksik olduğunu tek göstergesi yüksek viteslerde düşük devirlerde kabin girer hafif bir rezonans şeklinde gelir.

Onun yakıt yudumluyor misyonu, dört silindirli Toros adlı altı vitesli otomatik şanzıman aldatılan kısa sürede mümkün olduğu kadar mümkün olan en yüksek viteste kapmak yakışmıyor gibi. Orada yakın redline tach iğnesi hali kadar upshifts geciktiren bir spor iletim modu, ama olmayan bir SHO Toros bu şekilde götürmek kaba görünüyor. Bir huzursuz vites kolu monte rocker anahtarı sürücüler onların boş bir up-veya downshift çağırmak için izin verir. Ne yazık ki, bu anahtarı oynamayı ne kadar öfkeli olursa olsun, iletim komutu yürütmek için iki saymak iyi alır.

Dinamik, dört-çömlek arabayı başka Toros ile hemen hemen aynı hissediyor. Dört silindirli otomobillerin hafif yük için hesap için damperler küçük değişiklikler ile birlikte biraz farklı ön yay oranları olsun; Ford 2.0-litre donanımlı versiyonu karşılaştırılabilir bir V-6 modeli daha kabaca £ 55 daha hafif olduğunu söylüyor. Sen ağırlık farkı hissetmiyorum, ve çünkü araba hala ağır hissediyor. En azından squishy süspansiyon, ama kötü yoldan kusurları yolcuların ayırır. Elektrik destekli direksiyon yol hissi, ağırlıklandırma kadar sadece off-merkezi yoksundur. Tüm 2013 Boğa modelleri için bir avantaj pedal kadar firma hissediyorum ve seyahat azalttığını yükseltilmiş fren ana silindir.

Birkaç Ekstra Up Ön ile çimdikleme Peniler

2013 en yenilenen iç classier, ama kapı panelleri üzerindeki sevimsiz, sahte toplandı-deri parçası bize dişlerini sıkarak vardı. Kalıplı plastik yapılmış, uzaktan gerçek görünür, ama üzerinde el çalıştırın ve Toros bir Lexus ES350 olmadığını dikenli sözde dikiş ve fiziksel onayı ile karşılaşacaksınız. MyFord Touch son sürümü mevcut ve sorumluydu, ve arayüzü geliştirilmiş olmasına rağmen, dokunmatik ekranlı yol altında bir kez çalıştırmak için hala oldukça zordur.

Biz dört silindirli Toros üzerine ihsan edebilir yüksek övgü bu V-6 versiyonu gibi neredeyse tam sürücüler olmasıdır. Müşterilerin göz önüne alındığında, pompa maliyet ve potansiyel olarak daha az durak ekstra büyük hepsi de farkedeceğiniz tek fark turbo dört veya düzenli V-6 ile aynı seviyelere spec herhangi bir ön-wheel-drive Toros olabilir olabilir .

Yazar Hakkında

yazan 1523 Blogdaki yazılar

Telif © 2018 OtoResim.net ~ Otomobil Resimleri ve Haberleri. Tüm Hakları Gizlidir.
Designed by Eyüp ÖZDEMİR
Bu sitedeki tüm yazı ve görseller çeşitli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. evdeyiz.net bu bilgilerin kesin doğruluğunu kabul etmez. ~